Sürprizbozan AoT Manga finali

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Final bölümündeki after Credits'te gördüğümüz şeyler itibari ile Mikasa'nın %99 evlendiğini söyleyebiliriz. Mikasa ölürken elinde yüzük var. Jean ile mi yoksa başka ile biri mi, o kesin değil.

Yalnız mikasanın elinde beyaz zambak var attığın fotoğrafta Japon'larda beyaz zambak saflığı diğer bir yönden bakacak olursak bakireliği temsil ediyor o kişinin Armin ve çocuğu olma ihtimali yüksek çünkü dizi sonunda Armin’in elçi oluyordu takım elbise ve şapka resmi kıyafet olabilir ya da mikasa acısını dindirmek için evlatlık çocuk da olabilir yanında kide sadece Armin’dir ısayama ucunu açık bırakmış evlendi evlenmedi bunu diyemeyiz seyircilerin yorumuna bıraktığını söylüyor

Hocam final konusunda size katılmıyorum, görüp görebileceğimiz en realistik ve iyi final buydu. Aynı zamanda AoT dediğiniz anime alternatif fantastik dünyada görebileceğiniz en realistik animedir. 139.5'u ilk okuduğum zaman Mikasa'dan bende nefret etmiştim. Ama üzerinden 2 yıl geçtikçe düşündüm ki 19 yaşındaki bir kızın hayatı boyunca evlenmemesi biraz absürt kaçıyor, hele ki Mikasa gibi bir kızsa. After Credits'te görüyoruz ki eğer evliyse bile Eren'in mezarına ziyarete geliyor. Hatta Mikasa öldükten sonra Eren'in yanına gömülüyor. Eskiden düşündüğüm kadar Eren'e ihanet ettiğini düşünmüyorum artık.
Final o kadar da iyi değildi bir çoğu anime fanı bile daha iyi yazabilirdi zaten finalini iyi yapamadığını yazar kendi söylüyor ki değiştirecekti fakat bazı fanların acele ettirmesi yüzünden isayamaa finali değil bazı metinleri değiştirdi

Yalnız mikasanın elinde beyaz zambak var attığın fotoğrafta Japon'larda beyaz zambak saflığı diğer bir yönden bakacak olursak bakireliği temsil ediyor o kişinin ARM'in ve çocuğu olma ihtimali yüksek çünkü dizi sonunda Armin'in elçi oluyordu takım elbise ve şapka resmi kıyafet olabilir ya da mikasa acısını dindirmek için evlatlık çocuk da olabilir yanında kide sadece Armin'dir ısayama ucunu açık bırakmış evlendi evlenmedi bunu diyemeyiz seyircilerin yorumuna bıraktığını söylüyor.

Final o kadar da iyi değildi birçoğu anime fanı bile daha iyi yazabilirdi zaten finalini iyi yapamadığını yazar kendi söylüyor ki değiştirecekti fakat bazı fanların acele ettirmesi yüzünden isayamaa finali değil bazı metinleri değiştirdi.

İsayama zaten iyi bir yazar değil her şeyin aslında bir adada yaşanması öyle aman aman bir ters köşe değil ben 3.sezon çıkmadan önce bu olaylar bir adada geçmiyorsa olaylar nasıl devam edecek diye düşünüyordum.

Yalnız mikasanın elinde beyaz zambak var attığın fotoğrafta Japon'larda beyaz zambak saflığı diğer bir yönden bakacak olursak bakireliği temsil ediyor o kişinin Armin ve çocuğu olma ihtimali yüksek çünkü dizi sonunda Armin’in elçi oluyordu takım elbise ve şapka resmi kıyafet olabilir ya da mikasa acısını dindirmek için evlatlık çocuk da olabilir yanında kide sadece Armin’dir ısayama ucunu açık bırakmış evlendi evlenmedi bunu diyemeyiz seyircilerin yorumuna bıraktığını söylüyor

Final o kadar da iyi değildi bir çoğu anime fanı bile daha iyi yazabilirdi zaten finalini iyi yapamadığını yazar kendi söylüyor ki değiştirecekti fakat bazı fanların acele ettirmesi yüzünden isayamaa finali değil bazı metinleri değiştirdi
Rumbling gibi bir son seçtikten sonra olabilecek en mantıklı final buydu. Finali beğenmeyen fanlar AoT no Requiem'i çıkardılar. Okurken güldüm açıkçası.

İsayama zaten iyi bir yazar değil her şeyin aslında bir adada yaşanması öyle aman aman bir ters köşe değil ben 3.sezon çıkmadan önce bu olaylar bir adada geçmiyorsa olaylar nasıl devam edecek diye düşünüyordum.
Hocam istediğinizi demekte özgürsünüz de "Isayama iyi bir yazar değil" lafı biraz absürt değil mi?

Rumbling gibi bir son seçtikten sonra olabilecek en mantıklı final buydu. Finali beğenmeyen fanlar aot no Requiem'i çıkardılar. Okurken güldüm açıkçası.

Hocam istediğinizi demekte özgürsünüz de "ısayama iyi bir yazar değil" lafı biraz absürt değil mi?

Hocam ben iyi bir yazar olduğunu pek düşünmüyorum hikaye bir yerden sonra gelişigüzel yazılmış gibiydi ve bence bir karakterin ölümündeki en üzücü kısımlardan biri engellenebilir bir ölüm olması ölümü engelleyememenin verdiği çaresizlik çok yıkıcıdır ama Aot'da ölsün diye elinden geleni yapmış titan gücü yüzünden ölecek ondan olmazsa askerler öldürecek ondan olmazsa mikasa öldürecek bu da ölümün etkisini azaltıyor bence.

Geri
Yukarı