AoT sonrası animeler sıkıyor

Nolde Black

Hectopat
Merhabalar. Normal anime izleyen birisiyim bildiğiniz üzere AoT mangası bitti ben de okudum bitirdim. Şimdi Black Clover izliyordum ama AoT'tan sonra çok sıkmaya başladı. Şöyle düşündüm acaba AoT bana zirveyi yaşattı da o yüzden mi sıkılıyorum diye düşündüm. Bana birkaç tane vasat anime önersenize.

Merhabalar. Normal anime izleyen birisiyim bildiğiniz üzere AoT mangası bitti ben de okudum bitirdim. Şimdi Black Clover izliyordum ama AoT'tan sonra çok sıkmaya başladı. Şöyle düşündüm acaba AoT bana zirveyi yaşattı da o yüzden mi sıkılıyorum diye düşündüm. Bana birkaç tane vasat anime önersenize.
Beni de sıkmaya başladı animeler, eğlenceli gelmemeye başladılar artık. Zaman geçsin diye izliyorum. Şu an aklıma gelen Kaze Tachinu, Kimetsu no Yaiba, Detective Conan, Vinland Saga, Dororo, Dr. Stone, Jujutsu Kaisen, Shigatsu wa Kimi no Uso, Koe no Katachi, Danganronpa ve Ansatsu Kyoushitsu var. Başka aklıma gelmiyor.
Manga okuyanlar sayesinde artık izlerken zevk almıyorum.
Spoiler mı veriyorlar? :D.

Ben de sizin gibiyim, hatta hayatımda ilk izlediğim AOT gibi bir şaheser olduğu için birçok anime denedim fakat hiçbirisi aynı tadı vermiyor şu an Akamegakill ve vinland saga izliyorum, bu ikisi o tadı az da olsa hissettiriyorlar, tavsiye ederim.

Death Note zaten ilk animemdi.
Çünkü herkes Black Clover'ı çok övüyor bende izlemek istiyorum.

Bence Black Clover yanlış bir seçim olmuş benim size 3 tane önerim olacak izlemeniz için.
Steins gate.
Code geass.
The promised neverland.
Fullmetal alchemist: Brotherhood.
Boku dake ga ınai machi.
Sword art Online (ilk 3 sezon 4 boş)
Yōkoso jitsuryoku shijō shugi no kyōshitsu e (classroom of the Elite)
No Game no Life.
Kiznaiver.
Danmachi.
Bunny girl senpai.
Accel world.
Bungou stray dogs.

Bence çoğu aotdan daha iyi ön yargılı yaklaşmayıp en azından ilk bölümlerini izlemeni tavsiye ederim zaten güzel gelmezse izlemezsin ki neredeyse hepsinin ilk bölümlerini izleyince devamını merak ediyorsun.

Şu an aynı şeyi yaşıyorum Another, FullMetal Alchemist Brotherhood (bu çok iyiydi) ve Jujutsu Kaisen izledim FMAB hariç kendimi zorlaya zorlaya izledim cidden AOT bambaşka bir şey.

Black Clover zaten çok boş, her türlü sıkılırsın. Bu arada AOT’un o sonundan sonra nasıl seviliyor hala anlamıyorum, resmen mahvetti seriyi. Neyse.

FMAB, HxH, Monster ve LOGH gibi animeleri izlersen etkisini çabucak kaybettiricektir bence.

Animesini bitirdikten sonra mangasını da okuyabilirsen Jujutsu Kaisen güzel olabilir. Başta biraz yavaş ve klişe gibi görünsede belirli bir yerden sonra ondan daha fazlası olduğunu gösteriyor. Özellike HI ve SI en iyi shounen arclarındandır bana göre.

Geri
Yukarı