Çözüldü aow_drv Adlı Dosya Güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PORSHİUS

Kilopat
Screenshot_1.png

Metin belgesinin içinde değişik yazılar yazıyor. System üzerinde açık olduğu için de silinmiyor. Dosya güvenli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayın arkadaşlar, ilk olarak aramak için buraya yazın kısmına sol alta tıklayıp CMD yazıyorsunuz ve orada altta seçenekler çıkacak. Oradan yönetici olarak çalıştır deyip çıkan ekrana evet deyin (çıkmassa sorun yok). Sonra oraya net stop aow_drv (boşluklara dikkat edin!) yazıp dosya kaynağına gelip sile tıklayıp silebilirsiniz :) Üç tane seçenek var, mavi sarı devam tuşuna basın. Atla yaparsanız silmez.

Sayın arkadaşlar, ilk olarak aramak için buraya yazın kısmına sol alta tıklayıp CMD yazıyorsunuz ve orada altta seçenekler çıkacak. Oradan yönetici olarak çalıştır deyip çıkan ekrana evet deyin (çıkmassa sorun yok). Sonra oraya net stop aow_drv (boşluklara dikkat edin!) yazıp dosya kaynağına gelip sile tıklayıp silebilirsiniz :) Üç tane seçenek var, mavi sarı devam tuşuna basın. Atla yaparsanız silmez.
Kardeşim ben cmdye şu kodları yazdım:
Net stop aow_drv
Del C:\aow_drv.log
Mkdir C:\aow_drv.log
Attrib +s +h C:\aow_drv.log
İcacls C:\aow_drv.log /c /deny everyone:(F) ve bir daha asla aow_drv indiremedim. bunu hangi kodla düzeltebilirim?

Kardeşim ben CMD'ye şu kodları yazdım:
Net stop aow_drv.
Del C:\aow_drv.log
Mkdir C:\aow_drv.log
Attrib +s +h C:\aow_drv.log
İcacls C:\aow_drv.log /c /deny everyone:(F) ve bir daha asla aow_drv indiremedim. Bunu hangi kodla düzeltebilirim?

Kardeşim aow drv dosyasını PUBG Mobile'a bağlı bir dosya olduğu için PUBG'yi sildiysen geri yuklersen zaten otomatikmen aow drv dosyası geri gelir telaşlanma :)

Kardeşim aow drv dosyasını PUBG Mobile'a bağlı bir dosya olduğu için PUBG'yi sildiysen geri yuklersen zaten otomatikmen aow drv dosyası geri gelir telaşlanma :)
Kardeşim kaç defa geri yükledim hiç aow_drv geri yüklenmedi muhtemelen girdiğim kodlar engelliyor ayrıca dosya olmadığı için oyun açılmıyor

O bir zararsız oyun kayıt dosyası. Kayıt derken Save Game gibi değil. Daha çok oyunu açmak, kapamak gibi hareketler dökümünüzle ilgili.
Merhabalar ben bu dosyayı ne işe yaramadığını bildiğim için silmiştim sonra öğrendim pubg mobile için gerekli bir dosyaymış lakin şimdi oyun açılmıyor 15 kez silmişimdir düzeltemedim geri nasıl yüklerim ya da yüklesem dahi sorunum çözülür mü? oyuna girince emülatör başlatılamadı error code 1 hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim
Kardeşim kaç defa geri yükledim hiç aow_drv geri yüklenmedi muhtemelen girdiğim kodlar engelliyor ayrıca dosya olmadığı için oyun açılmıyor.

Evet bende de öyle kaç kez denedim olmadı 20 kere yükleyip silmişimdir çaresini bulamadım error code 1 hatası veriyor o dosya olmadığı için.

Arkadaşlar bilgisayarımın C diskinde aow_drv adlı dosya var içinde txgame le ilgili şeyler var silmeli miyim Steam PUBG ve PUBG Mobile oynuorum onla ilgiliyse silmeyeyim.

Arkadaşlar bilgisayarımın C diskinde aow_drv adlı dosya var içinde txgame le ilgili şeyler var silmeli miyim Steam PUBG ve PUBG Mobile oynuorum onla ilgiliyse silmeyeyim.
Silme onla ilgili. PUBG kaynaklı mobile olan.

Geri
Yukarı