AP7 direksiyon oyunlarda gamepad olarak geçiyor?

Milk_Chan

Femtopat
Daha fazla  
Bir kontorland AP7 direksiyon setim var ama oyunlarda "Xbox 360 gamepad" olarak geçiyor.
F1 gibi oyunlarda direksiyon gamepadlardaki gibi döndüğü için arabayı kontrol etmek imkansız oluyor.
Oyunlara direksiyon olarak nasıl tanıtabilirim?

Bir kontorland AP7 direksiyon setim var ama oyunlarda "Xbox 360 gamepad" olarak geçiyor.
F1 gibi oyunlarda direksiyon gamepadlardaki gibi döndüğü için arabayı kontrol etmek imkansız oluyor.
Oyunlara direksiyon olarak nasıl tanıtabilirim?

Konunun üzerinden 4 ay geçmiş ama sorunu çözdünüz mü acaba? Ben de farklı bir marka direksiyonla aynı sorunu yaşıyorum.

Bu bir sorun değil. Kalitesiz direksiyonlar gamepad olarak tanımlanır. Zaten encoder namına bir şey içermediğinden potansiyometreyle olayı çözmeye çalışır. Bu durumda da kendisino kontrolcü veya gamepad olarak tanımlar.

Bu bir sorun değil. Kalitesiz direksiyonlar gamepad olarak tanımlanır. Zaten encoder namına bir şey içermediğinden potansiyometreyle olayı çözmeye çalışır. Bu durumda da kendisino kontrolcü veya gamepad olarak tanımlar.

Daha önce çok daha kalitesiz bir markadan aldığım direksiyon PC/PS3 wheel olarak geçiyordu aygıt yöneticisinde. Bunda ise direkt marka var.

Yeni konular

Geri
Yukarı