Apacer 16 GB RAM alınır mı?

Normalden daha düşük bir performans alırsınız, aynı fiyata 2x8 bir RAM alırsanız daha yiyi bir performans alırsınız.

Galiba bayağı fark ediyor performans olarak. Patriot markasını biliyorum. Ssd'lerde performansı iyi. Sonckez soruyorum; ankartımda 2 slot olmasına rağmen 2 tane ram almak mantıklı? Aynı zamanda patriot içinde soruyorum: bu fiyata değer mi?

Galiba bayağı fark ediyor performans olarak. Patriot markasını biliyorum. Ssd'lerde performansı iyi. Sonckez soruyorum; ankartımda 2 slot olmasına rağmen 2 tane ram almak mantıklı? Aynı zamanda patriot içinde soruyorum: bu fiyata değer mi?
2 tane RAM almak çok daha mantıklıdır, hatta 1 tane 16 almaktan daha mantıklı. Patriot'un fiyatı şuan çok iyi, kaçırmayın, bu fiyata artık 3600 MHz 2x8 imkansız sayılır.

2 tane RAM almak çok daha mantıklıdır, hatta 1 tane 16 almaktan daha mantıklı. Patriot'un fiyatı şuan çok iyi, kaçırmayın, bu fiyata artık 3600 MHz 2x8 imkansız sayılır.

Patriot aldım hocam. Indirimi görmemişim. Bu markanın ssd'lerini bildiğimden ramini almaya karar verdim, hatta siparişi verdim. Yarın beylikdüzüne gidip elden de alacağım. Bunu iptal etme şansım var ise edeceğim. Indirimi kaçırmıyayım diye netten aldım. Garip gelebilir belki :d

Yeni konular

Geri
Yukarı