Apacer AS350 deneyimim

Bayat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
hd graphics 2000 sürücüsünü yok etmeye çalışıyor
Kardeşim almayın Apacer falan. 3 haftalık kullanım sonucunda çöp oldu. Hiçbir yerde kronik sorunlu olduğu vesaire yazmıyor, her yerde övülüyor. Almayın. Dün mavi ekran yedim, ondan sonra da SSD bir daha açılmadı ama başka HDD takınca çalıştı. Sadece verilerimi kurtarabildim. Apacer gibi markalar alacağınıza Gigabyte, Kingston, Samsung gibi markalar alın. 180 TL'm gitti, sizin gitmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle o bütçeye Samsung gibi markalar bulamazsınız. :)

Size gelen SSD'nin arızalı veya sıkıntılı çıkması o SSD'nin "çöp" veya "kronik sorunlu" olduğu anlamına gelmez. Kronik sorunun kabaca tanımı "üretilen seride olan genel sorun"dur.
Yani tek bir kullanıcıda sorun yaşanması o SSD'yi sorunlu yapmaz. :)

(Elbette burada satış rakamlarını da hesaba katarsak "yüzde" olarak düşünmek daha mantıklı)

Elbette sorun yaşamanıza üzüldüm ben sadece kullandığınız terimlerin yanlış olduğunu dile getirdim.

Kardeşim almayın apacer falan. 3 haftalık kullanım sonucunda çöp oldu. Hiçbir yerde kronik sorunlu olduğu vesaire yazmıyor, her yerde övülüyor. Almayın. Dün mavi ekran yedim, ondan sonra da SSD bir daha açılmadı ama başka HDD takınca çalıştı. Sadece verilerimi kurtarabildim. Apacer gibi markalar alacağınıza Gigabyte, Kingston, Samsung gibi markalar alın. 180 TL'm gitti, sizin gitmesin.

Hocam size gelen SSD arızalıdır direk ariza açınca çöp mu oluyor o marka benim de FSP hyperk 600W güç kaynağım ariza açtı şu an FSP çop mu oluyor yani servise gönderin SSD'yi garantisi yok mu?

Geçmiş olsun öncelikle.

Bu sorunlar EVO serisinde bile olabilir -sadece çok çok düşük-. Yani kimse size %100 sorun çıkarmayacağını garanti edemez. Şanssızmışsınız, ama bir ürünün sorun çıkarması koskoca seriyi çöp yapmıyor.

Evet, anlıyorum sinirli ve üzgünsünüz ama AS350 gayet iyi bir SSD'dir fiyatına göre.

Geçmiş olsun öncelikle.

Bu sorunlar EVO serisinde bile olabilir -sadece çok çok düşük-. Yani kimse size %100 sorun çıkarmayacağını garanti edemez. Şanssızmışsınız, ama bir ürünün sorun çıkarması koskoca seriyi çöp yapmıyor.

Evet, anlıyorum sinirli ve üzgünsünüz ama AS350 gayet iyi bir SSD'dir fiyatına göre.

Aldığım seri panther serisindendi.
Hocam size gelen SSD arızalıdır direk ariza açınca çöp mu oluyor o marka benim de FSP hyperk 600W güç kaynağım ariza açtı şu an FSP çop mu oluyor yani servise gönderin SSD'yi garantisi yok mu?

Var ama uğraşacak zamanım yok.

Kardeşim almayın apacer falan. 3 haftalık kullanım sonucunda çöp oldu. Hiçbir yerde kronik sorunlu olduğu vesaire yazmıyor, her yerde övülüyor. Almayın. Dün mavi ekran yedim, ondan sonra da SSD bir daha açılmadı ama başka HDD takınca çalıştı. Sadece verilerimi kurtarabildim. Apacer gibi markalar alacağınıza Gigabyte, Kingston, Samsung gibi markalar alın. 180 TL'm gitti, sizin gitmesin.

Düzeltme: Mavi ekrandan sonra bir daha hiç Windows'u göremedim 2 kez format atmaya çalıştım ama ikisinde de biçim ekranında takıldı ondan sonra kullanılamaz hale geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı