Apacer Panther 240GB SSD sağlık analizi

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 2 haftadır kullandığım SSD'im olan Apacer Panther 240GB modeli ve sağlık durumu böyle sıcaklıklarını başka bir programla ölçtüm ve normal gözüküyor.
Sağlığında bir sorun var mı?

ssd.png

Bu sağlık durumu değil. Okuma yazma hızları. HDD Sentinel indirip ekran görüntüsünü burada paylaşın. Tuhaf. Okuma hızı düşük çıkmış.

Son düzenleme:
Buyurun. Bu arada program başlar başlamaz böyle oldu bir tuşa basmadım yani test yaptım mı bilmiyorum.

asd.png

Bu sağlık durumu değil. Okuma yazma hızları. HDD sentinel indirip ekran görüntüsünü burada paylaşın. Tuhaf. Okuma hızı düşük çıkmış.
@Finisterre

Attım hocam.

Bazı SSD'ler fabrikasyon olarak %99 geliyor, bir yorum yapılamaz kısa zamanda. Okuma hızı bir tık düşük, vadedilene göre.

Sıcaklıklar da normal.

İstersen iade edebilirsin, lakin inanılmaz düşüşler görünmüyor.

Anladım hocam, iade etmeye değecek bir düşüş yok sanırım değil mi? Şahsen internette gezmek ve oyun oynamak dışında bir işlem yapmıyorum ve yetiyor şu anlık.

Buyurun. Bu arada program başlar başlamaz böyle oldu bir tuşa basmadım yani test yaptım mı bilmiyorum.

Eki Görüntüle 699245

Attım hocam.
Hocam bu siteden SSD'nizi modelini yazip aratarak driver/utility'sini indirip, guncellemelerini yapip testi bir daha denyebilirmisiniz?

Geri
Yukarı