Elektronik Apacer Panther Black-Gold 16 GB (1x16 GB) 3600 MHz CL18 DDR4 Gaming RAM 924,71 TL

Alınmamalı, Nanya A-Die ve ChangXin Memory çipleri çıkabiliyor. Sonra XMP'de sorun çıkarsa üzülmeyin. Bu daha iyi olur.

Ne zaman Nanya A-Die RAM'im olduysa deliler gibi OC aldı. Sanırım bendekiler Samsung B-Die ama Thaiphoon yanlış gösteriyor bazen.

Bu ne olacak peki?

Hocam eğer tam bir açıklaması var ise buraya bırakırsanız çok sevinirim. Benim bildiğim kadarıyla çift slot DDR5 ile tek slot DDR5 arasında kayda değecek hiçbir fark yok. Eğer yanlışım var ise beni bilgilendirirseniz çok iyi olur.

Hocam eğer tam bir açıklaması var ise buraya bırakırsanız çok sevinirim. Benim bildiğim kadarıyla çift slot DDR5 ile tek slot DDR5 arasında kayda değecek hiçbir fark yok. Eğer yanlışım var ise beni bilgilendirirseniz çok iyi olur.
Hocam dediğinizle çelişiyorsunuz.

Bu cümleden yanlış bir şey yok.
Yanlış hocam DDR4'de olsa çift slot 2x16 çok fark yaratıyor.

Yanlış hocam DDR4'te olsa çift slot 2x16 çok fark yaratıyor.

Ya dediklerimi anlamıyorsunuz ya da Türkçe eksikliğiniz var DDR4 kısmında 32 GB yapılabileceği o an aklıma gelmedi. Bakın tekrar diyorum 32 GB DDR4 RAM yapılabileceği o an aklıma gelmedi.

Alınmamalı, Nanya A-Die ve ChangXin Memory çipleri çıkabiliyor. Sonra XMP'de sorun çıkarsa üzülmeyin. Bu daha iyi olur.

Kingston her türlü daha iyidir.

Geri
Yukarı