Apacer Panther Black Gold RAM alınır mı?

geceler_kara

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Şu RAM'i almayı düşünüyorum arkadaşlar, ne düşünüyorsunuz alınır mı? 16 GB 3200 MHz CL 16 - 850 TL.

Daha iyi alternatif önerileriniz var mıdır?

Not:
İşlemcim 10400F - anakart almadım ancak H510 ya da B560 düşünüyorum. Bir uyumsuzluk vs olur mu? Biraz cahiliyim konunun. Teşekkürler.

Teşekkür ederim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'ler uyumludur alınabilir.
Alternatif.
Eren Satar hocam çok teşekkür ediyorum. Bir de danışmak isterim H510 ve B560 anakart arasında ciddi bir fark var mıdır?

Şu anakartı almayı düşünüyorum f/p olarak uygun mudur sizce?

Şu an piyasada bulabileceğin en ucuz 2x8 RAM bu modeldir. İndirim takip etmekle uğraşamam diyorsan alabilirsin.
The Front Man hocam çok sağolun. Bir de sizce b560 ve h510 anakartlar arasında ciddi bir performans far kı var mıdır?

The Front Man hocam çok sağolun. Bir de sizce B560 ve H510 anakartlar arasında ciddi bir performans farkı var mıdır?
B560 alırsan RAM OC yapabilirsin. H510 ile RAM OC yapamıyorsun o işlemciyle. Ek olarak B560'ta RAM kilidi yok.

3200 Mhz Ram yeterli ve OC düşünmüyorsam H510 işimi görür anladığım kadarıyla. Çok teşekkür ederim hocamlar. Çok sağolun.

3200 MHz RAM yeterli ve OC düşünmüyorsam H510 işimi görür anladığım kadarıyla. Çok teşekkür ederim hocam. Çok sağ olun.
Elindeki işlemci için H510'da RAM sınırlaması devam ediyor. 2666 MHz üstüne çıkamazsın.

Elindeki işlemci için H510'da RAM sınırlaması devam ediyor. 2666 MHz üstüne çıkamazsın.
Hocam bu önemli bir bilgi oldu sağolun. 3200 Mhz yazanlar için de geçerli mi bu dediğiniz? Bir de piyasayı biliyorsanız biraz düşmesi olası mı fiyatların yoksa bu saatten sonra artar mı sizce?

Hocam bu önemli bir bilgi oldu sağ olun. 3200 MHz yazanlar için de geçerli mi bu dediğiniz? Bir de piyasayı biliyorsanız biraz düşmesi olası mı fiyatların yoksa bu saatten sonra artar mı sizce?
H510'ların hepsi için geçerli. B560'ta bu kilit yok.

Geri
Yukarı