Apacer Panther RAM alınır mı?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu RAM Gaming gecesinde indirime girecek şu an 300 TL eğer 200'e falan düşerse direk almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bir de benim anakartım en fazla 2133 MHz destekliyor ama bu 3000 MHz bunu takında bir sıkıntı yaşar mıyım?

Merhaba, şu RAM Gaming gecesinde indirime girecek şu an 300 TL eğer 200'e falan düşerse direk almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bir de benim anakartım en fazla 2133 MHz destekliyor ama bu 3000 MHz bunu takında bir sıkıntı yaşar mıyım?

Alınır. Bu arada hiçbir sorun olmaz. RAM kendini direkt anakartınızın desteklediği MHz'ye düşürür.

Yaklaşık bir sene önce aldım halen kullanıyorum. Oldukça memnunum. Benim aldığım RGB olan versiyonu ve oldukça da güzel. 200 Liraya düşeceğini sanmıyorum. Sorunuza gelince de 2133MHz'de çalışacaktır.

Yaklaşık bir sene önce aldım halen kullanıyorum. Oldukça memnunum. Benim aldığım RGB olan versiyonu ve oldukça da güzel. 200 liraya düşeceğini sanmıyorum. Sorunuza gelince de 2133MHz'de çalışacaktır.

200 TL'yi en düşük beklentim olarak yazdım aslında 250'ye falan düşse bile almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı