Çözüldü Apache Tomcat 6.0.26 sürümü indirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Globaltıs yazılımını kullanabilmek için Apache'e tomcat 6.0.26 sürümünü istiyor ancak bir türlü indiremedim. Aşağıda belirttiğim ilk site internette arattığımda çıkan ilk sayfaydı ve geçmiş sürümlerini tek tek aramaya başladım 2010 çıkışlıymış buldum ancak download dediğim zaman 2. siteye atıyor ve oradan da indiremiyorum.

Paylaştığım 3. site olan arşivinde bulmama rağmen oradan da nasıl indirebileceğime dair hiçbir fikrim yok.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm

Buraya tıkladığınız an inmeye başlayacak. ZIP dosyasını klasöre çıkarttığınızda bin klasörü içerisinde çalıştırılabilir dosya var.

Teşekkür ederim.

Yeni konu açamadığımdan dolayı burada size bir soru daha sormak isterim.
Peder 11.0.0 sürümü kurmuş anladığım kadarı ile ancak internetten videolardan gördüğümüz kadarı ile komut sisteminde "CD .." ise C diskine kadar inip tomcat klasörüne giriyoruz ardından ise bin klasörü içindeki startup dosyası ile tomcat çalıştırıyoruz.

İlk denemede java_home veya jvr_home gerekli yazısına karşı Java sürümünü güncelledim internetten baktığım kadarı ile de java_home olayını çözdüm ortam değişkenleri üzerinden ancak bu sefer de aşağıda gösterdiğim olayda açılır gibi yapıp takılı kalıyor ve işin içinden hiç çıkamıyorum sebebi nedir bunun?

WhatsApp Image 2023-02-07 at 7.06.01 PM.jpeg

Ayrıeten X86 versiyonu var mıdır program ancak X86 üzerinde çalışır hale geliyor.

Teşekkür ederim.

Yeni konu açamadığımdan dolayı burada size bir soru daha sormak isterim.
Peder 11.0.0 sürümü kurmuş anladığım kadarı ile ancak internetten videolardan gördüğümüz kadarı ile komut sisteminde "CD." ise C diskine kadar inip tomcat klasörüne giriyoruz ardından ise bin klasörü içindeki startup dosyası ile tomcat çalıştırıyoruz.

İlk denemede java_home veya jvr_home gerekli yazısına karşı Java sürümünü güncelledim internetten baktığım kadarı ile de java_home olayını çözdüm ortam değişkenleri üzerinden ancak bu sefer de aşağıda gösterdiğim olayda açılır gibi yapıp takılı kalıyor ve işin içinden hiç çıkamıyorum sebebi nedir bunun?

Eki Görüntüle 1660421

Bunu yeni konu olarak açıp sormanız daha iyi. Konuyu kirletmek istemeyiz.
Ayrıca bunun için bir çözüm yolu bilmiyorum.

Ayrıeten X86 versiyonu var mıdır program ancak X86 üzerinde çalışır hale geliyor.

Geri
Yukarı