Apartmana fiber bağlatma süreci nasıl olur?

egemenow

Picopat
Makaleler
1
Merhaba, oturduğum apartmanda fiber yok ve bağlatmak istiyorum. Süreç nasıl işliyor? Ne kadar masraf çıkar? İmza falan toplamak gerekiyor mu?

Merhaba, oturduğum apartmanda fiber yok ve bağlatmak istiyorum. Süreç nasıl işliyor? Ne kadar masraf çıkar? İmza falan toplamak gerekiyor mu?
Bir kaç kişinin daha konusuna baktım adamlar imza toplatıyormuş yine de bir şey olmuyormuş içerde dayının olması falan gerek diye yazılar yazılıydı.

Hocam bilmiyorum ben orada yazılanları size söylüyorum torpil mantığı gibi herhalde tanıdık birinin olması gerekiyor onun da aracı olması gerekiyor diye söylüyorlar diğer konular da öyle yazmışlardı.

Dayı ne alaka?

Ne kadar masraf çıkar biliyor musunuz?
Ben de bu yazılanları gördükten sonra pek uğraşmadım bizde de fiber yok.

Her dairenin dilekçeye imza atması şart değil. Ama ne kadar çok imza toplarsanız o kadar iyi olur tabii. Dayı mayı diye hariçten gazel okuyanlara da aldırmayın. Dilekçenizi hazırlayın, toplayabildiğiniz kadar imza toplayın, dilekçeyi müdürlükteki planlama birimine teslim edin ve bekleyin. Ara ara da talebinizin durumunu sorarsınız yetkililere. Başımdan geçen süreci anlattığım konuyu okuyabilirsiniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Geri
Yukarı