Apartmanda bakılabilecek köpek önerisi

Tosbik21

Picopat
Daha fazla  
Ben köpek sahipleneceğim ya da barınaktan edineceğim ama apartmanda beslemem lazım. Çok havlamasın ve korumacı olsun, hareketli olsun, küçük ırk sevmiyorum. Bunlara uygun köpek ırkı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her köpek havlar engelliyemezsin, böyle problemin varsa hiç bakma, korumacı olmasını istiyorsan ya karakteriyle alakalı yada eğitim vermen lazım, hareketli olması köpekten köpeğe değişir, apartmanda büyük ırk beslenmez küçük ırk bakılır genelde, tüy sorunun varsada kaliteli mama kullanman gerek.

Her köpek havlar engelliyemezsin, böyle problemin varsa hiç bakma, korumacı olmasını istiyorsan ya karakteriyle alakalı ya da eğitim vermen lazım, hareketli olması köpekten köpeğe değişir, apartmanda büyük ırk beslenmez küçük ırk bakılır genelde, tüy sorunun varsa da kaliteli mama kullanman gerek.

Hocam ben havlasın isterim ama çok değil ve sibirya kurdu yavrusu vb. şeyler isterim evde bakılacak hem tatlı olsun hem karizma.

Hocam ben havlasın isterim ama çok değil ve sibirya kurdu yavrusu vb. şeyler isterim evde bakılacak hem tatlı olsun hem karizma.
Kanka, köpekler hakkında bilgi edin, Sibirya Kurdu, Türkiye koşullarına pek uygun değil. Büyük bir ırk olduğu için eve uygun değil, karizmatık köpek istiyorsan, bahçeli bir evin ve yeterli maddi kaynağın olması gerekiyor. Ayrıca iyi kalitede mama, banyo şampuanı gibi bakım ürünleri de önemli. Karizmatik bir köpeğe sahip olmak istiyorsan bakımları için iyi para harcaman lazım.

Kanka, köpekler hakkında bilgi edin, sibirya kurdu, Türkiye koşullarına pek uygun değil. Büyük bir ırk olduğu için eve uygun değil, karizmatık köpek istiyorsan, bahçeli bir evin ve yeterli maddi kaynağın olması gerekiyor. Ayrıca iyi kalitede mama, banyo şampuanı gibi bakım ürünleri de önemli. Karizmatik bir köpeğe sahip olmak istiyorsan bakımları için iyi para harcaman lazım.

Abartı karizmatik değil dostum yani küçük ırk olmasın yeter.

Abartı karizmatik değil dostum yani küçük ırk olmasın yeter.
Yazdıklarımı dinlemiyorsun, büyük ırk olmaz apartmana diyorum. Küçük ırk olmasın yeter diyorsun, köpeklerle ilgili 4 konu açmışsın. Mamaya verecek param çok yok yerine neyle besliyebilirim diyorsun, köpeğin yem ihtiyacını karşılayamayacaksan köpeğe bakamazsın.

Üstüne eğer mamaya verecek paran yoksa bu köpek hasta olunca ne yapacaksın, genelde kedi ve köpek sahipleri ne olur ne olmaz diye kenara para koyar, veteriner masrafları artık pahalı, köpeğe birşey olsa ne yapacaksın?

Dediğim gibi apartmanda büyük ırk bakılmaz, küçük ırk zor bakılır, tüy dökmesin istiyorsan kaliteli mamalarla besliyeceksin, ayrıca kenarda birkaç bin bırakman lazım veterinerlik birşey olursa diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı