apathe.com'dan virüs bulaşması

Delimi ne

Centipat
Dün apathe.com adli siteden bir şey indirdim. Hile, sonra kurdum. Silmek istedim, sildim zaten masaüstünde oluşmuştu..
Bugün başka bir siteye girmek istiyorum, apathe.com'a atıyor.

Dün apathe.com adli siteden bir şey indirdim. Hile, sonra kurdum. Silmek istedim, sildim zaten masaüstünde oluşmuştu.
Bugün başka bir siteye girmek istiyorum, apathe.com'a atıyor.

Pek de virüslü bir siteye benzemiyor ama. Siz Google'nin geçmişini silin (şifrelerini kaydetmeyi unutma). Sonra bilgisayarını yeniden başlat düzelmezse Google'yi sil yeniden yükle.

Bro sen başka bir siteden hile indirmeye çalışrsan Apathe de bunu engeller rakip site olduğu için.

Kod:
icacls "C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts" /grant Everyone:F
attrib -r -h -s C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
del C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

Bunları bir txt dosyasına yazın.
Ardından .txt yi .bat olarak ayarlayıp yönetici olarak başlatın. Bu sizin bilgisayarınzaki host dosyasını sıfırlayacaktır.

Bro sen başka bir siteden hile indirmeye çalışrsan apathe de bunu engeller rakip site olduğu için.

Kod:

Ardından .txt yi .bat olarak ayarlayıp yönetici olarak başlatın. Bu sizin bilgisayarınzaki host dosyasını sıfırlayacaktır.

Konu 2021'de açılmış muhtemelen sorun çözülmüştür.

Konu 2021'de açılmış muhtemelen sorun çözülmüştür.
biliyorum hortlakladım konuyu sadece

Bro sen başka bir siteden hile indirmeye çalışrsan Apathe de bunu engeller rakip site olduğu için.

Kod:

lan ben çözmüşüm sorunu bir daha yazıyoredum fdhgdsf

Son düzenleme:

Geri
Yukarı