APB GTX 970 Kasma Sorunu

StarDust09

Hectopat
Yer
Manisa/Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. başlıkta da dediğim gibi APB de saçma sapan fps düşüşleri alıyorum. Ortalama fps 40 civarındayken patlamalarda 15-20 ye düşüyor. 1920x1080 de bloom hariç tüm ayarlar en düşükte ve kapalı oynamama rağmen durum bu. Sistemim i5 750 2.6 ghz işlemci, asus gtx760 dc2 top ekran kartı, 8 gb ddr3 1600 mhz ram. Birkaç güne yeni sistemim geliyor onda da deneyip buraya yazacağım. Yeni sistemim ise i7 5820k 3.3 ghz işlemci asus gtx970 strix oc ekran kartı, 16 gb ddr4 2400 mhz ram, asus x99-deluxe anakart olacak. Bildiğiniz bir fps yükseltme yöntemi yazabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Dostum bende bu oyunun müptelası oldum kaç senedir oynuyorum şimdi yeni sistemle de devam ediyorum. Gözlemlerime göre oyunda büyük bir optimizasyon sorunu var(halen). Ne zaman oyun el değiştirir, ancak o zaman stabil bir hal alır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı