Apex 3 TKL klavyenin RGB ışığı 1 dakika sonra sönüyor

serhaterol

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, SteelSeries Apex 3 TKL kullanıyorum ve alalı daha 10 gün falan oldu lakin dünden beri bilgisayarı açarken yanan RGB ışığı açıldıktan 1 dk sonra sönüyor ve hiçbir şekilde geri açılmıyor. Engine uygulamasından her şeyi denedim lakin nafile. Çıkarıp taksam da aynı, yanıyor ama 1 dk içinde geri kapanıyor. Sebebi ne olabilir?

Klavye yazılımını formatlama gibi bir seçenek varsa belki düzelebilir. Corsair ürünlerinde mesela bazı ürünlerin Firmware yazılımları ayrıca güncellenebiliyor veya formatlanabiliyor benzer sorunlar yaşayınca.

Klavye yazılımını formatlama gibi bir seçenek varsa belki düzelebilir. Corsair ürünlerinde mesela bazı ürünlerin Firmware yazılımları ayrıca güncellenebiliyor veya formatlanabiliyor benzer sorunlar yaşayınca.
Siz söyleyince biraz kurcaladım lakin yazılım formatlama gibi bir şey bulamadım sadece altta olan görseldeki hatayı aldığımı farkettim engine uygulaması üzerinden belki sıkıntı buradandır lakin bi sonuca varamadım bi türlü
Kırmızı çerçeveli yerde söylemek istediği : Could Sync geçici olarak devre dışı bırakıldı. lütfen yakında tekrar kontrol edin
Sıkıntı buradan mı tam olarak eminde değilim tabii.

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-02_203552597.png
    resim_2023-02-02_203552597.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 71
Siz söyleyince biraz kurcaladım lakin yazılım formatlama gibi bir şey bulamadım sadece altta olan görseldeki hatayı aldığımı farkettim engine uygulaması üzerinden belki sıkıntı buradandır lakin bi sonuca varamadım bi türlü
Kırmızı çerçeveli yerde söylemek istediği : Could Sync geçici olarak devre dışı bırakıldı. lütfen yakında tekrar kontrol edin
Sıkıntı buradan mı tam olarak eminde değilim tabii.
Bu ayar back-up menüsü. Önemli bir şey arz etmiyor.

1675360215998.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunları bir dener misin?

Bu ayar back-up menüsü. Önemli bir şey arz etmiyor.

Eki Görüntüle 1654800

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunları bir dener misin?
Benim klavyede oled ekran olmadığı için biraz bakındım yazılım sıfırlama olarak yapılması gerekeni denedim lakin verdiği hata bu ise bu sefer alttaki görsel.

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-03_184805763.png
    resim_2023-02-03_184805763.png
    190,6 KB · Görüntüleme: 63
Yani oled olmasa da tuşlar aynıdır. Ama bu kısa yollara basarken klavyeyi takmayın bilgisayara diyor. Sen klavye çalışıyorken basmış olabilir misin?

bende steelseries apex 3 tkl aldım yaklaşık 2 3 ay önce geçen hafta oyundayken klavyenin ışıkları kapandı klavye çalışmamaya başladı ne zaman çıkar tak yapsam bi 5 6 dakika durup yine kendiliğinden kapanıyo klavye yardımcı olabilecek varmı

bende steelseries apex 3 tkl aldım yaklaşık 2 3 ay önce geçen hafta oyundayken klavyenin ışıkları kapandı klavye çalışmamaya başladı ne zaman çıkar tak yapsam bi 5 6 dakika durup yine kendiliğinden kapanıyo klavye yardımcı olabilecek varmı
Sorunu çözebildiniz mi acaba? Benzer bir durumu ben de yaşıyorum.

Geri
Yukarı