Apex 7 vs ROG Strix Scope RX

RX 2500₺ bile olsa almam ben şahsen.
RX switch sağlam olsa da switch yapısının klasik MX tarzından farklı olması yüzünden keycap setleri ile uyumlu değil ve kendi keycapleri kolay kırılabiliyor. Ayrıca hissiyat olarak kaliteli MX tarzı switchlerden daha kötü. Sırf bu yüzden bile Scope II NX Snow alınır.
NX Snow dediğimiz switch, MX tarzında kaliteli bir switch.

Yani multimedya tuşları, bilek desteği ve çıkarılabilir keycapler beni de NX Snow'a çekiyor fakat FPS oyuncuları için RX çok daha fazla önerilmiş. Sizce FPS oynayan biri de NX kullanmalı mı yoksa RX mı daha mantıklı?

Yani multimedya tuşları, bilek desteği ve çıkarılabilir keycapler beni de NX Snow'a çekiyor fakat FPS oyuncuları için RX çok daha fazla önerilmiş. Sizce FPS oynayan biri de NX kullanmalı mı yoksa RX mı daha mantıklı?
@LightYagami Sizde yorum yapabilir misiniz hocam?

Yani multimedya tuşları, bilek desteği ve çıkarılabilir keycapler beni de nx Snow'a çekiyor fakat FPS oyuncuları için RX çok daha fazla önerilmiş. Sizce FPS oynayan biri de nx kullanmalı mı yoksa RX mı daha mantıklı?

RX'in keycapleri de çıkıyor yalnız. RX Switch'ler optik, nx düz mekanik. Bence optik Switch'ler ile düz mekanik arasındaki farkı hissetmen zor. İlle optik alacağım diyorsan da scope 2 RX al.

RX'in keycapleri de çıkıyor yalnız. RX Switch'ler optik, nx düz mekanik. Bence optik Switch'ler ile düz mekanik arasındaki farkı hissetmen zor. İlle optik alacağım diyorsan da scope 2 RX al.
Flare II nasıl hocam? 8000 Hz polling rate olduğunu yazmışlar. Artı olarak 500 TL geri ödeme muhabbeti de var.

Flare II nasıl hocam? 8000 Hz polling rate olduğunu yazmışlar. Artı olarak 500 TL geri ödeme muhabbeti de var.

Swappable switches yazıyor. Yağlanmış geliyormus bir de. Beğendim.

Swappable switches yazıyor. Yağlanmış geliyormus bir de. Beğendim.
O animate versiyonu hatırlatayım. Attığım normal olanı.

Scope 2 nx yağlı geliyor, ses sonumleyici köpük de var. Bunda yağlanmış ve ses sonumleyici köpük diye bir şey gormedim. 8000 Hz ve 0.125 ms'miş. Ses ve hissiyat için scope 2 daha iyi, performans için flare 2.
Ya hocam büyü mü yaptınız bana Asus klavyeler sardı bu aralar beni. RX yerine Flare 2 almak daha mantıklı gibi sanki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı