Apex hesabı nerede satılır?

Türkiye'de fiyatlar çok ucuz oluyor dolarla satmanın bir yolu yok mu ? Ya da dolarla satarsam hesabıma nasıl gelecek para?
Global satış yapmaya açık bildiğim bir site yok. İnstagram hesabı açıp oradan satmayı deneyebilirsin. Dolarla sattığın takdirde güncel kur üzerinden çevrilerek para banka hesabına yatıyor.

Global satış yapmaya açık bildiğim bir site yok. İnstagram hesabı açıp oradan satmayı deneyebilirsin. Dolarla sattığın takdirde güncel kur üzerinden çevrilerek para banka hesabına yatıyor.
Hocam işte dolarla sattığım zaman nasıl para hesabıma geçicek ? Hangi kartla aktarıcaklar ?

Hocam işte dolarla sattığım zaman nasıl para hesabıma geçecek ? Hangi kartla aktaracaklar ?
Hangi kartına para yatarsa o kartına aktarılacak (Kısaca iban numarasını verdiğin kart). O işi bankalar hallediyor, senin ayrıyeten bir çabaya girmene gerek kalmayacak.

Hangi kartına para yatarsa o kartına aktarılacak (Kısaca iban numarasını verdiğin kart). O işi bankalar hallediyor, senin ayrıyeten bir çabaya girmene gerek kalmayacak.
Hocam diyelim g2g üzerinden sattım.Vakıfbank kartım var.Paypal ile onlar o karta gönderebiliyor mu?

Bankalar arası havale yapılabiliyor. Paypal eğer İninal ya da Papara gibi bir kart değil de Ziraat, Halkbank gibi bir banka kartıysa havale yoluyla gönderir. G2g sistemini bilmiyorum, onun hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.

Geri
Yukarı