Apex Legends 0x887A0006 hatası

Baran güneyq

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar, başlıkta belirttiğim hatayı son 1-2 gündür almaktayım. Oyunu silip tekrardan yüklesem de maalesef bir çözüme ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Fotoğraflara bilgisayarın özelliklerini atıyorum.

371104
371105

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum merhaba bende nadir de olsa aynı hatayı alıyorum ya da donma olup oyundan atıyor... Sanırsam oyun ile alakalı ama ben şunu fark ettim Plays.tv ya da sırf FPS değerlerini görmek için steam'den harici oyun ekleyip oyuna girince bu tarz hatalar aldığımı gördüm. Hele ki plays.tv aşırı derecede bana sıkıntı çıkartıyor artık kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda optimizasyon sıkıntısı oluyor bende de durup dururken donuyor ve hiç hata vermeden masaüstüne atıyor windows 10 yüklü. En son artık 2 oyunda bir atınca repair yaptım başlamadan düzeldi sorun.

@Recep Baltaş aynı sorun bende de mevcut. Windows güncel. Bios güncel. Asus b 450 tug gaming anakart, Asus rog strix oc 2060 ekran kartı, ryzen 7 2700x işlemci, 16 gb ram mevcut sistemde kasmalar oluyor . 0x887A0006 ve 0X8870005 hataları alıyorum. Ne yapmam gerekli başka bir tavsiyeniz var mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• 5.png
    5.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 54
  • 6.png
    6.png
    4,1 KB · Görüntüleme: 41
@Baran güneyq Windows sürümünüz çok eski. İlk olarak 1809'a geçin. Sorunun nedeni bu olabilir.

Sorun bu değil, sistemi çok güncel olan kişi de bu hatayı alıyor. Bu hatanın doğru düzgün çözümü bile yok, deneme yanılma yöntemi ile çoğu kişi hatanın çözümünü buluyor. Ben ekranımı 144hz olarak sabitledim daha az almaya başladım.

Geri
Yukarı