Çözüldü Apex Legends "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
O saçma videoları izlemeden önce bize gelseniz keşke. Attığınız bu dosyayı silin, sonra Windows'u 20H2 sürümüne güncelleyin Windows Update altından. Güncelleme ile bu dosya da onarılacaktır diye düşünüyorum. Olmazsa söyleyin, başka işlemler yaparız.
Rapor tam oluşmamış, yeni bir tane alın. Ayrıca filtrelemeyi düzgün yapmamışsınız, videoyu tekrar izleyip yeni bir rapor oluşturun.

C:\Windows\System32\D3DCompiler_43.dll

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurmayı deneyin.

Yine aynı hatayı aldım. Fakat ondan sonra bu hatayı aldım.
Screenshot_15.png

Easy Anti-Cheat'i kaldırıp tekrar kurun. Oyun klasöründeki EasyAntiCheat klasörüne girip EasyAntiCheat_Setup.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Sonra kaldırma seçeneğini seçin. Oyunu tekrar açmaya çalışınca kendisi yükleyecektir.

normaliz.dll dosyasını elle mi attınız? Üstteki işlem sorunu çözmezse ve hala 0xc000007b hatası alıyorsanız yeni bir rapor alıp paylaşın. Ama oyun hata vermeden rapor almayı durdurmayın, attığınız rapor eksik. Raporu başlatın, oyunu açın, oyun hata verince hata ekranını kapatın, rapor almayı durdurun.

O saçma videoları izlemeden önce bize gelseniz keşke. Attığınız bu dosyayı silin, sonra Windows'u 20H2 sürümüne güncelleyin Windows Update altından. Güncelleme ile bu dosya da onarılacaktır diye düşünüyorum. Olmazsa söyleyin, başka işlemler yaparız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı