Apex Legends 144 Hz çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar, oyunu en düşük ayarlara aldım 144 FPS alıyorum ve monitörüm de şu an 144 Hz ayarında çalışıyor. Başka oyunlarda bir sorun yokken Apex'de sanki 144 değil de 60 Hz ayarlarındaymış gibi bir hissiyat alıyorum. Böyle diyorum çünkü diğer oyunlarda 144 Hz'in nasıl hissettirdiğini az çok biliyorum. Bu sorunu eminim başka insanlar da yaşıyordur. Çözümünü biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar selamlar, oyunu en düşük ayarlara aldım ve monitörüm de şu an 144 Hz ayarında çalışıyor. Başka oyunlarda bir sorun yokken Apex'de sanki 144 değil de 60 Hz ayarlarındaymış gibi bir hissiyat alıyorum. Böyle diyorum çünkü diğer oyunlarda 144 Hz'in nasıl hissettirdiğini az çok biliyorum. Bu sorunu eminim başka insanlar da yaşıyordur. Çözümünü biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Once 60hzyle oyna sonra tekrar 144 don.

Arkadaşlar selamlar, oyunu en düşük ayarlara aldım 144 FPS alıyorum ve monitörüm de şu an 144 Hz ayarında çalışıyor. Başka oyunlarda bir sorun yokken Apex'de sanki 144 değil de 60 Hz ayarlarındaymış gibi bir hissiyat alıyorum. Böyle diyorum çünkü diğer oyunlarda 144 Hz'in nasıl hissettirdiğini az çok biliyorum. Bu sorunu eminim başka insanlar da yaşıyordur. Çözümünü biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Bi denesene?
Önce bir 60Hze al sonra tekrar 144hz alıp oyna, 1'er maç. Arada fark varmı diye?
Fark Yoksa sorun vardır ama Sana öyle geliyorda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı