Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Geldi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Geldi
Apex Legends 4. Sezon Fragmanı

Apex Legends 4. Sezon fragmanı Revenant adlı yeni karaktere ve yeniliklere yer veriyor. 4 Şubat itibarıyla yeni sezonu başlayan Apex Legends 4. Sezon için Respawn Entertainment tarafından bir fragman yayınlandı. ...

Devamı: Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İlk çıktığında oynamıştım. O da free olduğu için. Bir daha da oynamadım. Eminim birçok kişide bu oyunu sadece ilk çıktığı günler oynamıştır.

İlk çıktığında oynamıştım. O da free olduğu için. Bir daha da oynamadım. Eminim birçok kişide bu oyunu sadece ilk çıktığı günler oynamıştır.
Hala free, oyuncu sayısı fazlasıyla yüksek ve popüler bir oyun günümüzde. Sezon 2'den sonra oyun patlama yaptı, oyuncu sayısını 2'ye katladı. Özellikle 3. sezondaki harita değişimiyle popüler oldu şu aralar. Oyun fazlasıyla başarılı, en azından grafikleri diğer battle royale oyunları gibi yağlı boya gibi değil, düzgün, net.

Oyunu çıktığı günden beri kopuk kopuk olsada oynuyorum. 4. sezon yeni map çok daha harika oldu. Oyuncu kalitesi çok harika. Gayet hızlı oyun buluyor. Max. 3 sn oyun bulma süresi. 4. sezonla ilgili yorumum çok daha iyi yerlere getirecek oyunu. Her sezon eklenen silahlar vs. oyunu güncel tutuyor. Normal Battle Royale oyunlarından daha hızlı ve akıcı en azından 15 dk koşup adamın birisinin kafana tek atmasıyla oyun bitmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı