Çözüldü Apex Legends çalışmayı durdurdu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

metin61

Femtopat
Daha fazla  
Oyun gayet iyi açılıyor, oynanılıyor da tek sorun arkadaşlarımı davet etmek için davet ete tıkladığımda ya da arkadaşlar seçeneğine tıkladığımda oyun donuyor ve kapanıyor. Apex Legends çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Kırmızı ile işaretlediğim yerlere basınca oyun donuyor ve alttaki hatayı veriyor rapor oluşturmam gerekiyor mu?

sorun.PNG

apex sorun.PNG

Oyuna 2 gün önce bir güncelleme geldi ve ardından bu olmaya başladı hiç olmazdı ama ne yazdığım yazılarım görünüyor ne de davet edebiliyorum, davet edersem oyun kapanıyor Apex Legends çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

Rapor oluşturmaya çalıştım umarım olmuştur Logfile.rar dosyasını indir - download

Bu arada oyuna 2 gün önce bir güncelleme geldi o zamandan beri oluyor hata. Ne yazdıklarımı görebiliyourum ama karşı taraf görüyor ne de arkadaşlarıma basıp davet edebiliyorum.

Çözüm
Apex Legends yok bende, ama masaüstüne Apex Legends'i koy, sonra sağ tıkla, kalkan çıkacak, ona bas, sonra "evet" tıkla.

Yönetici olarak çalıştırılmıyor oyun bende böyle, Steam üzerinden oynuyorum oyunu.

Buldum çözdüm sorunu, arkadaşlar eğer Apex'i Steam üzerinden oynuyor iseniz ve arkadaşlar kısmına bastığınızda Steam üzerindeki tüm arkadaşlarınızı gösteriyor, o yüzden Steam üzerindeki arkadaşlar ile Origin'den önceden oynadığınzı zaman eklediğiniz kişiler ile birleşiyor ve çok fazla kullanıcı yapıyor. Oyunda arkadaşlar kısmına bastığınızda aniden açıldığında oyun bunu kaldıramıyor bilgisayarınız ile ilgili hiçbir sorun yok, çözüm: Origin ve Steam'deki arkadaşlarınızın hepsini çıkarmak, hiçbir arkadaşınız kalmamalı. Sildikten sonra deneyin, eğer çözüldüyse giriceğiniz arkadaşınızı ekleyin, herkesi eklemeyin.
Apex Legends yok bende, ama masaüstüne Apex Legends'i koy, sonra sağ tıkla, kalkan çıkacak, ona bas, sonra "evet" tıkla.

Yönetici olarak çalıştırılmıyor oyun bende böyle, Steam üzerinden oynuyorum oyunu.

Buldum çözdüm sorunu, arkadaşlar eğer Apex'i Steam üzerinden oynuyor iseniz ve arkadaşlar kısmına bastığınızda Steam üzerindeki tüm arkadaşlarınızı gösteriyor, o yüzden Steam üzerindeki arkadaşlar ile Origin'den önceden oynadığınzı zaman eklediğiniz kişiler ile birleşiyor ve çok fazla kullanıcı yapıyor. Oyunda arkadaşlar kısmına bastığınızda aniden açıldığında oyun bunu kaldıramıyor bilgisayarınız ile ilgili hiçbir sorun yok, çözüm: Origin ve Steam'deki arkadaşlarınızın hepsini çıkarmak, hiçbir arkadaşınız kalmamalı. Sildikten sonra deneyin, eğer çözüldüyse giriceğiniz arkadaşınızı ekleyin, herkesi eklemeyin.

Çözüm

Geri
Yukarı