Apex Legends Daha İyi Ses Kasmak

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar,

Bu aralar çokça Apex Legends oynuyorum ve HyperX Stinger kulaklığım var. Youtube ve Twitch platformlarında izlediğim videolarda çok iyi ses kasanları gördüm fakat ben bir türlü bu işi beceremedim. Ses kasmak için kulaklığa ayrı bir ayar mı vermemiz gerekiyor yoksa oyun ayarlarında sesleri mi ayarlamamız gerekiyor?

Haritayı ezberlersen, sesleri de daha rahat algılarsın. Elinde ortalama bir kulaklık varsa, sese bu kadar takılmana gerek yok. Haritayı ezberle.

Arkadaşlar,

Bu aralar çokça Apex Legends oynuyorum ve HyperX Stinger kulaklığım var. Youtube ve Twitch platformlarında izlediğim videolarda çok iyi ses kasanları gördüm fakat ben bir türlü bu işi beceremedim. Ses kasmak için kulaklığa ayrı bir ayar mı vermemiz gerekiyor yoksa oyun ayarlarında sesleri mi ayarlamamız gerekiyor?
Apex Legends'da PUBG tarzı oyunlara göre ses kasmak daha kolay oluyor. Takımın dışında olan hero'nun sesini duyuyorsan anlayabiliyorsun.

Yani ekstra olarak bir ayar yapılmıyor değil mi ? Bazı videolarda adam sesi duyup hemen adamın olduğu binayı buluyor, ben de bunu merak ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı