Çözüldü Apex Legends dürbün açınca kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

ImpaviduS

Centipat
Arkadaşlar, çoğu araştırmalarıma rağmen sorunu çözemediğim için sizden yardım istiyorum.

Apex oynarken PC'de herhangi bir kasma olmamasına rağmen dürbün açmaya çalışırken takılıp duruyor. Bazen çok zor açıyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PC'de SSD var dürbün kalitesi yok. Fakat Origin klasörü içinde CFG ayarlarını sildim geri yükledim biraz düzeldi halen arada yapıyor. Dikkatimi çeken bir olay ise MSI GTX 1050 Ti ekran kartım var 4 GB fakat oyun 3982 MB olarak görüyor. Bilginize.
Apex'in içindeki CFG ayarlarını silip yedek aldığım orijinal klasörden tekrar yükledim sorunum çözüldü teşekkürler.
PC'de SSD var dürbün kalitesi yok. Fakat Origin klasörü içinde CFG ayarlarını sildim geri yükledim biraz düzeldi halen arada yapıyor. Dikkatimi çeken bir olay ise MSI GTX 1050 Ti ekran kartım var 4 GB fakat oyun 3982 MB olarak görüyor. Bilginize.
Apex'in içindeki CFG ayarlarını silip yedek aldığım orijinal klasörden tekrar yükledim sorunum çözüldü teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı