Apex Legends Fare Takılma Problemi

zazob

Decapat
Apex Legends oyununu Origin üzerinden indirdim ve oyunu açtım, training moda girdim. Girdiğimde ise mouse imlecimin ekranın ortasında takılı kaldığını gördüm. Mouse imleci ekranın ortasında gözüküyor ve nereye çevirirsem çevireyim direkt orta noktaya geri geliyor. Yani oyuncum sağa sola katiyen dönmüyor. PUBG, Fortnite gibi oyunlarda hiç böyle bir hata yaşamazken Apex Legends'ten böyle bir hata aldım, ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apex Legends oyununu Origin üzerinden indirdim ve oyunu açtım, training moda girdim. Girdiğimde ise mouse imlecimin ekranın ortasında takılı kaldığını gördüm. Mouse imleci ekranın ortasında gözüküyor ve nereye çevirirsem çevireyim direkt orta noktaya geri geliyor. Yani oyuncum sağa sola katiyen dönmüyor. PUBG, Fortnite gibi oyunlarda hiç böyle bir hata yaşamazken Apex Legends'ten böyle bir hata aldım, ne yapmam gerek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yararlı olacağını düşünüyorum,bende işe yaradı,aynı sorunu alıyordum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı