Apex Legends Girmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Pyfizz

Hectopat
Yer
Dünya
Birkaç gün önce denediğimde de bu sonucu almıştım. Yükleniyor işareti çıkıyor lakin açılmıyor. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-01_162722.png
    resim_2021-01-01_162722.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 325
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu hatayı şu videoyla çözen bir arkadaş vardı. Konuyu bulamadım, ama bu video işine yarayacaktır.
Kısaca özet geçeyim. Origini önce açıyorsun. Giriş yapıyorsun. Orada Apex Legendsi bulup sağ tık yapıp, "repair" yerine basıyorsunuz. Bitince görev yöneticisinden Origin 32 Bit'in görevini sonlandırıp, masaüstünde bulunan Apex Legends'e sağ tıklayıp özellikler. Uyumluluk kısmını Windows 7 seçip ve yönetici olarak çalıştır tikine basıp uygula diyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu hatayı şu videoyla çözen bir arkadaş vardı. Konuyu bulamadım, ama bu video işine yarayacaktır.
Kısaca özet geçeyim. Origini önce açıyorsun. Giriş yapıyorsun. Orada Apex Legendsi bulup sağ tık yapıp, "repair" yerine basıyorsunuz. Bitince görev yöneticisinden Origin 32 Bit'in görevini sonlandırıp, masaüstünde bulunan Apex Legends'e sağ tıklayıp özellikler. Uyumluluk kısmını Windows 7 seçip ve yönetici olarak çalıştır tikine basıp uygula diyorsun.
Steam üzerinden oynuyorum. Dosyaları doğrula yaptım herhangi bir sorun yok.
Repair yapmayı denedin mi?
Steam üzerinden dosyaları doğrula yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı