Apex Legends grafik ayarları kaydolmuyor

Vuenxx

Hectopat
Oyunda ayarladığım ayarlar var. Model Details ayarını düşürüp apply dediğim zaman oyun o ayarı kaydetmiyor, tekrar ayarı high yapıyor. Bu durumda bilgisayarın oyunda kasmasına sebep oluyor, yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video size yardımcı olacaktır .
"setting.r_lod_switch_scale" değerini
"0.6" yaparsanız low
"0.8" medium
"1" yaparsanız high ayarlamış olursunuz .
sonrasında ise kayıt edip çıkabilirsiniz.
Oyunda ayarladığım ayarlar var. Model Details ayarını düşürüp apply dediğim zaman oyun o ayarı kaydetmiyor, tekrar ayarı high yapıyor. Bu durumda bilgisayarın oyunda kasmasına sebep oluyor, yardımcı olur musunuz?
Bu konuda benim de yardıma ihtiyacım var, konuya mesaj gelirse öğrenmek isterim. +Takip

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video size yardımcı olacaktır .
"setting.r_lod_switch_scale" değerini
"0.6" yaparsanız low
"0.8" medium
"1" yaparsanız high ayarlamış olursunuz .
sonrasında ise kayıt edip çıkabilirsiniz.

Çözüm
Dediklerini denedim fakat oyuna girdiğim zaman data center değiştirdiğim için sanırım ayarlar sıfırlanıyor data center değiştirmezsem de sunucuya giremiyorum.Frankfurtu seçiyorum en düşük ping değeri orada gözüküyor bende.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı