Apex Legends hata vermeden kapanıyor

Kronfit

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna FPS Max Unlimited yazarak ya da hiçbir şey yazmadan girdiğimde oyun akıcı bir şekilde çalışıyor fakat bilgisayardan daha fazla fan sesi geliyor ve neredeyse tüm maçlarda hata vermeden anlık takılıp kapanıyor. Bu komutla FPS limiti 110 ve altında sıkıntı olmuyor fakat oyun akıcı değil ve kasma hissediliyor. Limiti 120 ve üstüne çıkardığımda kasada sesler yine artıyor ve oyundan atmalar başlıyor. Oyun çıktığından beri çözemedim sorunu, şimdiden teşekkürler.
Sistemim
RX 480
i5-6500
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer sisteme sahibiz bende de atıyor sürekli en sonunda yabancı forumlarda gördüm "-refresh 144 -GameTime.MaxVariableFps 144 +fps_max 75 " kodunu uyguluyorum atma yaşamadım. Evet 144 hz monitörle 75 hz oynamak akıcılık vermiyor düzelene kadar idare edeceğiz :(
Sizde kaç fps sonrası atıyor?

Benzer sisteme sahibiz bende de atıyor sürekli en sonunda yabancı forumlarda gördüm "-refresh 144 -GameTime.MaxVariableFps 144 +fps_max 75 " kodunu uyguluyorum atma yaşamadım. Evet 144 hz monitörle 75 hz oynamak akıcılık vermiyor düzelene kadar idare edeceğiz :(
Sizde kaç fps sonrası atıyor?
110 dan sonra atıyor malesef güncelleme bekleyeceğiz sanırım yapacak bir şey yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı