Çözüldü Apex Legends hesabı sıfırlandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert.AŞ

Femtopat
Daha fazla  
Apex Legends'te hesabım sıfırlanmış Steam'de 33 saatim var. Oyunu silmiştim şimdi tekrar yükleyip girdiğimde hesabım gitmiş, beni sıfır bir hesaba attı. Önceki hesabımı geri getirmenin bir yolu falan var mıdır?

Çözüm
Evet bu sebepten büyük ihtimal. Farklı hesapları birbirine bağladınız. İyice kontrol eder misiniz?

Evet bu sebepten büyük ihtimal farklı hesapları birbirine bağladınız iyice kontrol eder misiniz?

Oyunu ilk açtığınızda bağladığınız hesabı bağlamanız lazım. Siz farklı hesapları bağlamış olabilirsiniz. Sorun bu. Bağlantıdan daha geçen gün ay sorunu yaptım. Bağlantıyı doğru hesapla yaptığım an çözüldü. Sizde de çözülecek. İyi sosyaller.
EA Support'a mail at hocam . Tabi ne kadar umursarlar o muamma.

Apex Legends'te hesabım sıfırlanmış Steam'de 33 saatim var. Oyunu silmiştim şimdi tekrar yükleyip girdiğimde hesabım gitmiş, beni sıfır bir hesaba attı. Önceki hesabımı geri getirmenin bir yolu falan var mıdır?
Origin hesabınızın bağlı olup olmadığından emin olabilir misiniz?

Büyük ihtimalle EA hesabınız Steam ile bağlantılı değil aynı olay başıma geldi tekrar bağladığım an çözüldü sizi de bir şekilde EA bağlantınız kopmuş olabilir bir kontrol edin.

Büyük ihtimalle EA hesabınız Steam ile bağlantılı değil aynı olay başıma geldi tekrar bağladığım an çözüldü sizi de bir şekilde EA bağlantınız kopmuş olabilir bir kontrol edin.

EA hesabımla bağlatılı bağlantıyı ama yaklaşık 1 ay önce bağlantıyı kaldırıp tekrar bağlamıştım.
Ondan olabilir mi?

Evet bu sebepten büyük ihtimal. Farklı hesapları birbirine bağladınız. İyice kontrol eder misiniz?

Evet bu sebepten büyük ihtimal farklı hesapları birbirine bağladınız iyice kontrol eder misiniz?

Oyunu ilk açtığınızda bağladığınız hesabı bağlamanız lazım. Siz farklı hesapları bağlamış olabilirsiniz. Sorun bu. Bağlantıdan daha geçen gün ay sorunu yaptım. Bağlantıyı doğru hesapla yaptığım an çözüldü. Sizde de çözülecek. İyi sosyaller.

Çözüm

Oyunu ilk açtığınızda bağladığınız hesabı bağlamanız lazım. Siz farklı hesapları bağlamış olabilirsiniz. Sorun bu. Bağlantıdan daha geçen gün ay sorunu yaptım. Bağlantıyı doğru hesapla yaptığım an çözüldü. Sizde de çözülecek. İyi Sosyaller.

Evet sorunu çözdüm. Başka hesaba bağlamışım. Direkt EA'den oyunu yükleyip girince halloldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı