Apex Legends kasadan çıkan eşya envantere gelmedi

Canzzers

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RTX2060
RYZEN 5 3600X
SPECTRIX D41 3000MHz 8x2(16GB),
B450M Mortar
Kioxia Exceria G2 NVMe 1TB
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Apex Legends adlı oyunda öylesine Apex case açtım ve efsanevi item ışığı çıktı, ne çıktığını göremedim. Sonrasında arkadaşım oyun aramaya basmış ve oyun buldu. Oyun bitiminde envantere baktım ama herhangi bir efsanevi item yoktu. Böyle bir bug olabilir mi? Benim eşyam boşa gitmiş olabilir mi?

Olması lazım ama miktarını hatırlamıyorum. Çünkü skin veya başka bişey çıksaydı, legend lootout menüsü kırmızı nokta çıkıp seni yönlendiriyor. Çıkmadığını varsayip materyal geldi ilk aklıma.

Olması lazım ama miktarını hatırlamıyorum. Çünkü skin veya başka bir şey çıksaydı, Legend lootout menüsü kırmızı nokta çıkıp seni yönlendiriyor. Çıkmadığını varsayip materyal geldi ilk aklıma.

Çıkan skinlerin hepsini kullandım ama maalesef efsanevi yoktu aralarında. Gerçekten çok üzücü bir durum eğer boşa gitti ise :( .

Packler daha açılmadan sarı beyaz bir ışık yanıyor o ekranda mıydı yoksa tek tek parladı mı 3 tanesi de.
İlk sarı ışık çıktı sonra 2 tane gri. Daha sonra tam sarı itemi gösterirsen oyun buldu göremedim hiçbir şey.
İlk sarı ışık çıktı sonra 2 tane gri. Daha sonra tam sarı itemi gösterirsen oyun buldu göremedim hiçbir şey.
Ticket atsam yardımcı olurlar mı ?

Geri
Yukarı