Çözüldü Apex Legends Mobile artık oynanamıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Winginar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
Geçenlerde yüklemiştim önceden de oynadığım bir oyundu. Sunucu hatası veriyordu. Artık oynanmıyor mu?

Ben skin ile uğraşan birisi değilim ama oyun süperdi eğlenerek oynadığım bir oyundu :(
Telefonum çok iyi olmasa da iyi performans aldığım sınırlı oyunlardandı

CoD:M niye kapanıyor bu seferde 150lv hesap gitti, bütün hesapları teker teker kaybediyorum :D
Vallahi hocam bende teker teker ya ban yiyorum ya da oyunun sunucuları kapanıyor :)

Warzone yüzünden sanırım elde bir tek PUBG kaldı oda artık çok bozdu yeni olarak Ubisoft Rainbow Six: Siege Mobile getirecek onun dışında Valorant Mobile gelecek
Valorant Mobile'de Tencent'e verildi umarım PUBG gibi servicein suyunu çıkarıp oyunu yok etmezler

Warzone için kapatabilirler doğru aslında. Keşke kapanmasa...o kadar emek boşa gitti. Ön kayıt yaptırmıştım yahu zamanında:(.
ben inat edip hesabı maxlayıp bırakmıştım bütün emekler boşa gitti denilebilir

Telefonum çok iyi olmasa da iyi performans aldığım sınırlı oyunlardandı
Benim de. Optimizasyonu iyiydi aslında 2 gb ram ile 30 fps falan alıyırumdur.
Warzone yüzünden sanırım elde bir tek PUBG kaldı oda artık çok bozdu yeni olarak Ubisoft Rainbow Six: Siege Mobile getirecek onun dışında Valorant Mobile gelecek
Yetti ya hiç mi oyun kalmayacak oynayacak PUBG dışında. Valorant ı da kaldırmaz kesin bu alet.

Valorant Mobile'de Tencent'e verildi umarım PUBG gibi servicein suyunu çıkarıp oyunu yok etmezler

ben inat edip hesabı maxlayıp bırakmıştım bütün emekler boşa gitti denilebilir
Az önce Tencent in Apex Mobile ı aldığı ve geri canlandıracağını okudum.

Aslında yavaş yavaş suyu çıkmaya başladı diyebiliriz. Skinler, karakterler falan abartılmaya başlandı.
COD:M fazla abartıldı en son bir katana gelmişti mermileri blockluyordu ama normal hali sadece bıçaktı saçma

Geri
Yukarı