Apex Legends Mobile "Test bölgende mevcut değil" hatası

Can_Coşkun01

Centipat
2 hafta önce Apex Legends Mobile yüklenebilir diye bir bildirim gelince Play Store'den Apex Legends Mobile indirdim ve play oyunlar hesabımı bağladım. Oyunda iyi bir ilerleme yaptım. Bu hafta bir güncelleme geldi ve ben güncelledim. Play Store'de 90 MB'den fazla boyutlu ve oyun içinde 900 MB'den fazla boyutlu bu güncellemeden sonra oyuna girdim. Sonra aynı play oyunlar hesabımı bağladığımda fotoğraftaki mesajla karşılaştım. Oyunun verisini silip tekrar denedim ama yine aynı mesaj geldi. Ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Not: Cihazım Samsung m31.

Screenshot_20211015-182514_Apex Legends.jpg

Hocam ülkemize henüz sürülmemiş olabilir. Eğer "olsun pinglide olsa oynarım" derseniz VPN ile girmenizi öneririm belki çözülür iyi akşamlar.
Daha önceki versiyonları Türkiye'de VPN'siz oynayabildim fakat yeni versiyonun Türkiye'de mevcut olmaması tuhaf. VPN ile play oyunlar hesabımı bağladığımda eski hesabıma erişebilir miyim? Yeni versiyon ne zaman Türkiye'ye gelir?

.
Daha önceki versiyonları Türkiye'de VPN'siz oynayabildim fakat yeni versiyonun Türkiye'de mevcut olmaması tuhaf. VPN ile play oyunlar hesabımı bağladığımda eski hesabıma erişebilir miyim? Yeni versiyon ne zaman Türkiye'ye gelir?

Hocam ülkemize 2 3 hafta sonra gelebilir ya da 1 ay sonra net bir tahmin yapamam ve VPN'de eski hesap olayı ise sanırım hangi ülkeye giriceğinize bağlı olabilir mesela eski hesabınızda Almanya'ya girmişssinizdir gene girince gelebilir tam bir bilgim yok yanlış bilgi ver miyim hocam.

2 hafta önce Apex Legends Mobile yüklenebilir diye bir bildirim gelince Play Store'den Apex Legends Mobile indirdim ve play oyunlar hesabımı bağladım. Oyunda iyi bir ilerleme yaptım. Bu hafta bir güncelleme geldi ve ben güncelledim. Play Store'de 90 MB'den fazla boyutlu ve oyun içinde 900 MB'den fazla boyutlu bu güncellemeden sonra oyuna girdim. Sonra aynı play oyunlar hesabımı bağladığımda fotoğraftaki mesajla karşılaştım. Oyunun verisini silip tekrar denedim ama yine aynı mesaj geldi. Ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Not: Cihazım Samsung m31.

Eki Görüntüle 1189886

Reis bende onu araştırıyordum vallahi bayağı zevkli zevkli telefonda bir şey oynuyorduk tadımız kaçtı neyse zaten oyunun Alpha sürümü çıktığında betada kazandığın hiçbir şey sende kalmayacakmış.

Eki Görüntüle 1189886

Hocam çözümü yok çözüldü yazıyor sorun, ben de bir haftadır Türkiye sunucusu beta oyuncusuyum dünden beri giriş yapamıyorum test sunucusu ülkenizde vs. yazıyor. Sunucu Türkiye'ye 2 haftadır açılmıştı, bahsettiğiniz guncellemeden sonra ben de giremedim muhtemelen ekstra bir güncelleme ile düzeltirler. Ki zaten beta sürümü oyuncuları olduğumuz için oyun bizden oynamamizi veya bir şeyler toplamamizi beklemiyor geri bildirimler yapıp hataları göstermenizi istiyor. Örneğin CoD Mobile'da da beta oyuncusuyum ve her sezon para gönderiyorlar. Sadece yeni çıkan şeyleri satın alıp kontrol edip hata olup olmadığını bildiriyorum. Biraz bekleyiniz muhtemelen ek güncelleme gelir yeniden 60 MB falan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı