Apex Legends oynanır mı?

Apex Legends Warzone'dan iyidir sıkmaz özellikle spitfire lmg siyle oynarsan. Warzone da pusan çok oluyor. Apex Legends izleyicisi bayağı var Twitch'de.

Türkiye'de çok izleyen yok ya ayrıca Türkiye'de Warzone daha çok ilgi görüyor ne yazık ki.
Merhaba, Apex Legends oynamak istiyorum. Oyuncu sayısı fazla mı? Ve bir süre sonra sıkar mı?

Ayrıca oyunun serverlerinde çok sıkıntı var ve hileci sayısı biraz fazla yani serverler biraz canını sıkabilir.

Türkiye'de çok izleyen yok ya ayrıca Türkiye'de Warzone daha çok ilgi görüyor ne yazık ki.

Ayrıca oyunun serverlerinde çok sıkıntı var ve hileci sayısı biraz fazla yani serverler biraz canını sıkabilir.
3v3 modu geldi ve aşırı fazla sayıda kişi oyuna giriyor şuan o yuzden.
Ben Wingman tabancası ve tabancalı shotgun ikilisini siyah skin ile oynamayı seviyorum, böyle tabanca silahlarıyla ana silah olarak oynayabildiğin çok oyun yok .Scavengers da oynanabiliyor ama TPS oyun.Warzone de tabancayı ana silah olarak kullanamazsın.
Apex Legends ve Scavengers oyununda en iyi silah SMG.
Warzone a Sykov diye bir tabanca gelmiş Apex deki RE-45 gibi otomatik bir tabanca o ana silah olarak oynanır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı