Çözüldü Apex Legends oynarken modem kendini resetliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hsxyer

Centipat
Daha fazla  
Apex'e girdiketen 5 6 dk sonra modem kendini resetliyor. R internete kabloyla bağlanıyorum bu sorun 2 aydır devam ediyor bu sorun üstüne internet paketini degiştirdim, modem degişti ama sorun düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Daha önce benzer sorunlar ile karşılaştık, sorunu telekomun port değişimi ile çözdük. Ancak kolay kolay yapmazlar biraz ricada bulunmak lazım
pc 2 kez sıfırladım oyunude herseferinde baştan yükledim
o zaman farklı modem deneyin. eğer yine oluyorsa ağ gürültüsündendir. yani internet sağlayıcınız atıyorum size 35 megabit vermiş ama sizin hat ise 12 megabit kaldırıyor diyelim ki. bundan dolayi internette kopmalar yaşanır. hatta modem değiştirmeden internet sağlayıcınızı arar yada modem arayüzünüzdeki gürültü değerlerini buraya atarsanız yardımcı olabilirim. kısaca muhtemelen sorun ağ gürültüsünden.

o zaman farklı modem deneyin. eğer yine oluyorsa ağ gürültüsündendir. yani internet sağlayıcınız atıyorum size 35 megabit vermiş ama sizin hat ise 12 megabit kaldırıyor diyelim ki. bundan dolayi internette kopmalar yaşanır. hatta modem değiştirmeden internet sağlayıcınızı arar yada modem arayüzünüzdeki gürültü değerlerini buraya atarsanız yardımcı olabilirim. kısaca muhtemelen sorun ağ gürültüsünden.
indirme yaparken bi problem olmuyo stabil 100mbps daha agır oyunlardada kopma olmuyo modem dedigim gibi 2 defa degişti

Yeni konular

Geri
Yukarı