APEX Legends Oyundan Atma Problemi

MeteCAN

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, sistemim RX 570 ekran kartı, 2200G işlemci, 8 GB 2666 MHz RAM, 450 watt güç kaynağım var. Apex'te oynarken birden bire oyun donuyor, ne hata veriyor ne de başka bir şey oluyor. Oyun kapanıyor, repair yaptım oyunu sildim tekrar yükledim. İlerleyen güncellemelerle düzelir mi? Bir de ekran kartımın Radeon yazılım sürümü 17.7. DDU ile silip yeni sürümünü yükleyip denemeyi düşünüyorum.

Oyunu repair ettikten sonra oyun ayarlarına gelip ayarlarınızı isterseniz bir tık düşürün sonra borderless window a alın sorununuz düzelecektir.
dediğinizi yaptığım zaman sorun düzeliyor ancak bu seferde fareyi hareket ettirince ekran sanki göz kırpar gibi gidip geliyor sürekli. Oyundan atmasa da böyle oynanmaz bu oyun. Monitörüm 4:3 ve 4:3 de atmasa da ekran gidip geliyor, 16:9 yapınca da atıyor. Ne yapacağım biemedim :p

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı