Apex Legends takım arkadaşı arıyorum

blackeagle03

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yeni başladım oyuna. O yüzden kimin nasıl oynadığının çok bir önemi yok benim için. Oynayarak gelişip zevk alabileceğim, anlaşıp düzgün iletişim kurabileceğim 25 yaş üstü arkadaşlarla dilerlerse oynayabiliriz. Atlayıp ölelim hemen gerekirse sorun değil.

Son düzenleme:
Ben de başlamayı düşünüyordum. Şu an kurulu değil ama kurabilirim. Oyun hakkında bilgim hiç yok beraber gelişiriz derseniz oynayabiliriz hocam.
dc : HimmeLRT#6079

Son düzenleyen: Moderatör:
@blackeagle03 Hacı alışması çok uzun süren bir oyun bizde denedik pek beceremedik :D PUBG Mobile oynayalım dedik :D sfkulusoy#4407 ekle beni de yine de denk gelirsek atarız :D

Merhaba arkadaşlar. Yeni başladım oyuna. O yüzden kimin nasıl oynadığının çok bir önemi yok benim için. Oynayarak gelişip zevk alabileceğim, anlaşıp düzgün iletişim kurabileceğim 25 yaş üstü arkadaşlarla dilerlerse oynayabiliriz. Atlayıp ölelim hemen gerekirse sorun değil.

17'yim 25lvl civarıyım istersen oynayabiliriz. DC = pika#9345 oyun tarzım elden ele değişir istersen kalabalık yerlere atlarız istersen sakin yerlere atlarız. Silahları artık öğrendim sayılır birkaç püf noktayı da öğretebilirim.

Oynayacak mısın hocam?

Geri
Yukarı