Apex Legends'a solo mod gelir mi?

boldy

Centipat
Apex kadar saran Battle Royale oyunu oynamadım ama o oyunda da solo mod ve arkadaşım yok. Sizce gelir mi solo mod Apex'e kalıcı olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Solo mod gelse çoğu kişinin FPS değeri yerlere inebilir. Düşünsene 60 tane gibby ulti atıyor. 4 kişilik Squad gelse güzel olabilir ama solo zor.

Apex kadar saran Battle Royale oyunu oynamadım ama o oyunda da solo mod ve arkadaşım yok. Sizce gelir mi solo mod Apex'e kalıcı olarak?
Gelmez, karakterlerin çoğu takım odaklı bence. Duo ve trios çok daha zevkli zaten. Sunuculardan arkadaş edinebilirsiniz veya oynadığınız kişileri ekleyerek, ben hep o şekilde arkadaş bulup oynuyorum.

Apex ekipsiz oynanmıyor. Rekabetçi oynuyorsanız silver veya goldsanız ekip bulursunuz ama üst ligler için imkansıza yakın hem tr topluluğunda çok oynanmıyor. Hem de iyi oyuncu çok yok. Eğer normal oyun oynamak istiyorsanız Apex'in türkiye discord serverına girmenizi tavsiye ederim, orada bulabilirsiniz.

Bir ara araştırmıştım. Denemek için getirmişler ama sonra kaldırmışlar. Bir sitede getirmeyeceklerini söylemişler. Oyunun amacı ekiple oynamak olduğu için ters mi düşüyormuş neymiş. Solo oynanıyorsa indirecektim baktım biraz böyle bir yazı gördüm. Doğrudur değildir bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı