Apex Legends'de çıkarılan eşya şey nadir mi?

Umutcan1889

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600
RX 6700 XT
B550M-A
32GB 3200 MHz
1TB M2
Merhaba, Apex oynarken emin değilim ama değerli bir şey çıktı herhalde. İnternette pek bilgi bulamadım bunun hakkında. Nadir mi çıkıyor bu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-13 202414.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-13 202414.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 41
Merhaba, Apex oynarken emin değilim ama değerli bir şey çıktı herhalde. İnternette pek bilgi bulamadım bunun hakkında. Nadir mi çıkıyor bu?
Kafayı yedirtmelik. 500'de 1 ihtimalle çıkan bir şey. Bana çıkması 4 yıl falan sürdü :D

Tebrikler! dünyanın en şanslı insanlarından biri oldunuz!

Bununla bıçak vb, alabiliyorsunuz karekterler için, acayip ama acayip nadir bir şey.

Çok nadir çıkan bir şey. Karakterlere ait heirloom eşyalarını açmaya yarıyor.

Benim oynadığım karakterde yoktu o eşyalar. Ballistic oynuyorum ama mağazada diğer karakterlerde olmasına rağmen benim karakterde özel bıçak falan yoktu.

Benim oynadığım karakterde yoktu o eşyalar. Ballistic oynuyorum ama mağazada diğer karakterlerde olmasına rağmen benim karakterde özel bıçak falan yoktu.
Her karakter için yok henüz. Arkadaş kısaca bıçak demiş ama Heirloomlar bıçak değil. Kelimeden de anlaşılabileceği gibi karakterlere özel eşyalar. Bıçak olmasına gerek yok. Mesela Loba için yelpaze, Fuse için elektro gitarı, Mirage için heykelciği, Bangalore için bıçağı gibi karakterlerin geçmişiyle alakalı eşyalar. Heirloom gelmesi ise çok uzun sürebilen şeyler. Her sezon sadece 1 karaktere geliyor ve bunun herhangi bir sırası yok. Ballistic ise oldukça yeni bir karakter. Bu ona yakın zamanda gelmeyecek demek değil, onu bilemeyiz ama bence yakın zamanda beklememek gerekir.

Her karakter için yok henüz. Arkadaş kısaca bıçak demiş ama heirloomlar bıçak değil. Kelimeden de anlaşılabileceği gibi karakterlere özel eşyalar. Bıçak olmasına gerek yok. Mesela loba için yelpaze, fuse için elektro gitarı, Mirage için heykelciği, bangalore için bıçağı gibi karakterlerin geçmişiyle alakalı eşyalar. Heirloom gelmesi ise çok uzun sürebilen şeyler. Her sezon sadece 1 karaktere geliyor ve bunun herhangi bir sırası yok. Ballistic ise oldukça yeni bir karakter. Bu ona yakın zamanda gelmeyecek demek değil, onu bilemeyiz ama bence yakın zamanda beklememek gerekir.

Sağ ol, konuyla alakasız ama oyunda rütbe kasmak için tavsiyen falan var mı?

Sağ ol, konuyla alakasız ama oyunda rütbe kasmak için tavsiyen falan var mı?
Rütbeden ziyade genel daha iyi olmak için bir şeyler söyleyebilirim. Öncelikle asla ama asla "HotZone"lara atlamaktan kaçınma. Mixtape modlarında ise bolca antrenman yapabilirsin. İzlemeyi seversen Aceu, Faide gibi kişileri izleyebilirsin. Bu şekilde rütben de artar. Ek olarak takınmandan ayrılma ve takımdaki rolünü bil. Örneğin Lifeline aldıysan önden gitme, arkada kal ve düşen arkadaşlarını kaldır. Bangalore oynuyorsan önden atışı başlatabilirsin gibi.

Rütbeden ziyade genel daha iyi olmak için bir şeyler söyleyebilirim. Öncelikle asla ama asla "hotzone"lara atlamaktan kaçınma. Mixtape modlarında ise bolca antrenman yapabilirsin. İzlemeyi seversen aceu, faide gibi kişileri izleyebilirsin. Bu şekilde rütben de artar. Ek olarak takınmandan ayrılma ve takımdaki rolünü bil. Örneğin lifeline aldıysan önden gitme, arkada kal ve düşen arkadaşlarını kaldır. Bangalore oynuyorsan önden atışı başlatabilirsin gibi.

Ben ballistic oynuyorum ana odak olarak, nasıl bir oynayış tarzı önerirsin ya da karakter.

Geri
Yukarı