Apex Legends'de ilk hangi karakter açılmalı?

asweuqwuR

Hectopat
Daha fazla  
Çok yakında Apex'de ilk heromu açacağım, ama kararsızım. Mobil hızlı bir şeyler arıyorum. Önceden Wraith oynuyordum şimdi pathfinder oynuyorum. Loba ya da octance almayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz?

Oynayarak karar veriliyor maalesef. Oyuna yeni başladıysan Loba iyi bir seçim olabilir. Wraith son gelen zayıflatmalardan sonra (mainim olur) oynanmayacak duruma geldi. 3 sezondur oynamayı bıraktım fakat Wraith oynamayı seviyorsanız Octane de seversiniz. Loba ne kadar TP yeteneği olsa da hızlı bir şampiyon değil.

Octane kraldır ya. Çok severim kendisini. Şuan acayip canım çekti. Yakın zamanda tekrar başlarım umarım. Eğer hızlı bir oynanış seviyorsanız Octane.

Loba'nın nasıl bir hero olduğunu bilmiyorum ancak Octane mobil ve hızlı bir hero. Tercih edebilirsiniz.

Öncelikle herkese teşekkürler ben bunu açmadan önce lobayı bi tık daha önde görüyordum.Ama gelen cevaplara göre herkesin octane'nin daha mobil,daha hızlı olduğunu söyledi tam benim oyun tarzıma göre.
Octane kraldır ya. Çok severim kendisini. Şuan acayip canım çekti. Yakın zamanda tekrar başlarım umarım. Eğer hızlı bir oynanış seviyorsanız Octane.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı