Apex Pro TKL mi yoksa normal mi alınmalı?

MuratcanG

Femtopat
Daha fazla  
SteelSeries Apex Pro klavye almayı düşünüyorum ama TKL mi yoksa normal olanını mi almam daha iyi olur onu bilmiyorum. Arada yaklaşık 2 bin lira fark var, TKL 3 bin küsurlerde normal olan ise 5 binlerde bu kadar fark neden dolayı var? Performansla ilgili mi? Normal modelinin tuşlar daha mi iyi? Valorant genelde oynuyorum ve çok iyi bir klavye olsun istiyorum. Yardımcı olursanız bu konuda çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apex Pro Switch'leri hassasiyet ayarlama özelliğine sahip. İstediğin basım şiddetinde algılamasını sağlıyorsun. Bu nedenle fiyatı tuzlu. TKL ile normal model arasındaki tek fark numpad tarafının olmaması. Eğer numpad taraflarını çok kullanan birisi değilsen TKL model almayı düşünebilirsin.

Bütçeniz 3000 lira civarında ise önerim bu üç model olur:

Apex Pro Switch'leri hassasiyet ayarlama özelliğine sahip. İstediğin basım şiddetinde algılamasını sağlıyorsun. Bu nedenle fiyatı tuzlu. TKL ile normal model arasındaki tek fark numpad tarafının olmaması. Eğer numpad taraflarını çok kullanan birisi değilsen TKL model almayı düşünebilirsin.
Katılıyorum.

Excel gibi şeyler kullanıyorsan Numpad lazım olacaktır. Sadece düz oyun oynuyorsan TKL al. Aradaki fiyat farkı Numpad eklendiği için oluyor. (Ekstra parça ekleniyor ve bu bir maliyettir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı