APK oyundan telefona virüs bulaşıp bulaşmadığı nasıl anlaşılır?

kingsman1

Femtopat
Daha fazla  
Kardeşim telefonuma Android Oyun Club isimli bir site üzerinden, mail.ru isimli bağlantıyla APK oyun indirmiş. Herhangi bir virüs belirtisi yok fakat ben güvenemediğim için hard reset attım. Telefonu AVG, Avast, Avira, Comodo, Bitdefender, Malwarebytes, Dr. Web, Kaspersky, antivirusleri ile tarattım. Bir şey çıkmadı. Virüs bulaştığını anlamanın başka bir yolu var mı, ya da ben mi paranoyak davranıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim telefonuma Android oyun club isimli bir site üzerinden, mail.ru isimli bağlantıyla APK oyun indirmiş. Herhangi bir virüs belirtisi yok fakat ben güvenemediğim için hard reset attım. Telefonu AVG, Avast, Avira, Comodo, Bitdefender, Malwarebytes, dr. Web, Kaspersky, antivirusleri ile tarattım. Bir şey çıkmadı. Virüs bulaştığını anlamanın başka bir yolu var mı, ya da ben mi paranoyak davranıyorum?

O site virüssüzdür ve üstüne Kaspersky virüssüz dediyse %99 doğrudur.

Kardeşim telefonuma ------ ---- ---- isimli bir site üzerinden, mail.ru isimli bağlantıyla APK oyun indirmiş. Herhangi bir virüs belirtisi yok fakat ben güvenemediğim için hard reset attım. Telefonu AVG, Avast, Avira, Comodo, Bitdefender, Malwarebytes, dr. Web, Kaspersky, antivirusleri ile tarattım. Bir şey çıkmadı. Virüs bulaştığını anlamanın başka bir yolu var mı, ya da ben mi paranoyak davranıyorum?

Sıkıntı yoktur zaten. O kadar AV yok dediyse.

Kardeşim telefonuma Android Oyun Club isimli bir site üzerinden, mail.ru isimli bağlantıyla APK oyun indirmiş. Herhangi bir virüs belirtisi yok fakat ben güvenemediğim için hard reset attım. Telefonu AVG, Avast, Avira, Comodo, Bitdefender, Malwarebytes, Dr. Web, Kaspersky, antivirusleri ile tarattım. Bir şey çıkmadı. Virüs bulaştığını anlamanın başka bir yolu var mı, ya da ben mi paranoyak davranıyorum?
Virüs falan olmaz o sitede. Gayet güvenilirdir. Paranoyak davranmanızı gerektiren hele ki hard reset atmanızı gerektiren bir durum yoktur hocam.

Güvenebileceğiniz belkide tek apk sitesi orasıdır. Yıllardır hiçbir şekilde bozmadı kendisin Toprak Koç. Site tasarımı bile değişmiyor.

androidoyun.club sitesi güvenli bir sitedir ,soruya gelirsek zaten birşey bulmamışlar paranoyaklığa gerek yok.
Hocam Iphone nasıl apk kurdunuz :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı