Sisteme virüs bulaşıp bulaşmadığı nasıl anlaşılır?

Flexxı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik teknikeri
İyi günler. Arkadaşlar bilgisayarımda Windows Defender üzerinden tam tarama yaptım, hiçbir şey çıkmadı. Bilgisayara bağladığım flashlara da tarama yaptım, onlarda da bir şey çıkmadı. Virüs yoktur değil mi? Varsa nasıl belli olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumda en mantıklı hareket ikincil tarayıcıları kullanmak.

İyi günler. Arkadaşlar bilgisayarımda Windows Defender üzerinden tam tarama yaptım, hiçbir şey çıkmadı. Bilgisayara bağladığım flashlara da tarama yaptım, onlarda da bir şey çıkmadı. Virüs yoktur değil mi? Varsa nasıl belli olur?

Trojan virüsü bulaştıysa işlemci kullanımı bilgisayarınız boştayken bile anormal derecede yüksek olur. Onun dışında virüs bulaştığından şüphe ediyorsanız Malwarebytes anti-malware kullanabilirsiniz.

Bu durumda en mantıklı hareket ikincil tarayıcıları kullanmak.

Hocam Kaspersky indirdim ücretsiz tam tarama yapacağım virüs varsa ortaya çıkar değil mi çıkmazsa bir şey yok demektir değil mi?

Yahu neden aynı soruyu 1 milyar kere sorulup cevaplandığı halde tekrar soruyorsunuz?
Yapacağınız basit, av ile taratcaksınız arkaplanda çalışan şeyleri kontrol etceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı