Çözüldü APK yüklenemedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uçan tavuk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir 770 MB APK dosyası yükledim ve telefonda 3 GB yer olmasına rağmen telefon yer yok diyor. APK'yı silip yükledim, telefona restart attım fakat sorun çözülmedi. Bunun başka bir çözümü var mı?

Çözüm
Merhaba. Ben bir 770 MB APK dosyası yükledim ve telefonda 3 GB yer olmasına rağmen telefon yer yok diyor. APK'yı silip yükledim, telefona restart attım fakat sorun çözülmedi. Bunun başka bir çözümü var mı?
Mesela 770MB APK dosyası var. Onu açtığı zaman 1.6GB oluyor diyelim birde bunu yüklemek için yer gerekecek oda 1.6 olacak yani 770MB dosya açmak için 3.2GB alan gerecek. O yüzden kısaca daha fazla yer aç. Dosya boyutunu örnek verdim. Daha fazlada olabilir.
Mesela 770MB APK dosyası var. Onu açtığı zaman 1.6GB oluyor diyelim birde bunu yüklemek için yer gerekecek oda 1.6 olacak yani 770MB dosya açmak için 3.2GB alan gerecek. O yüzden kısaca daha fazla yer aç. Dosya boyutunu örnek verdim. Daha fazlada olabilir.

Çözüm
Telefonun toplam 8 GB disk alanı sunuyorsa, bunun 4 GB uygulamalar ve sistem için, diğer 4 GB kullanıcı dosyaları için (Müzikler, Videolar, PDF'ler gibi)
Bir alandan diğerine taşma olmuyor.

Telefonun toplam 8 GB disk alanı sunuyorsa, bunun 4 GB uygulamalar ve sistem için, diğer 4 GB kullanıcı dosyaları için (Müzikler, Videolar, PDF'ler gibi)
Bir alandan diğerine taşma olmuyor.
Kullanılan 13,76 GB Toplam 16 GB olur mu?

Fakat telefonda silinecek bir şey kalmadı.

Uygulama ile telefonun uyumsuzdur.
Telefon uyumlu fakat silindi geri de yüklenmiyor önceden yükleniyordu.

Bir APK indirici kullanmayı deneyebilirsin, eğer olmazsa büyük ihtimalle APK dosyası sorunludur.
Deneyeceğim.

Dediğimi denedin mi? Eğer sorunu çözerse çözüm olarak raporlar mısın?
Denedim fakat yine olmuyor bu sefer görsel ekleyeceğim.

Dediğimi denedin mi? Eğer sorunu çözerse çözüm olarak raporlar mısın?
APK dosyası sorunlu değil her zamanki yerden indiriyorum önceden de aynı yerden indirdim inmişti bu sefer inmiyor. Her şeyi silmeyi deneyeceğim. Sonra uygulamayı yükleyip diğer uygulamaları yükleyeceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230617_162431.png
    IMG_20230617_162431.png
    39,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20230617-162253.png
    Screenshot_20230617-162253.png
    62,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Denedim fakat yine olmuyor bu sefer görsel ekleyeceğim.

APK dosyası sorunlu değil her zamanki yerden indiriyorum önceden de aynı yerden indirdim inmişti bu sefer inmiyor. Her şeyi silmeyi deneyeceğim. Sonra uygulamayı yükleyip diğer uygulamaları yükleyeceğim.
Split APKs Installer denedin mi? Büyük ihtimalle yeterli yerin yok.

Bilemiyorum aklıma farklı bir çözüm gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı