Çözüldü APK yüklerken uygulama yüklenemedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gnuginar

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. F-droid üzerinden Termux indirdim. Fakat kurmaya çalışırken hata alıyorum. Bu sorunu nasıl aşarım? Google Play sürümü kurulu değil. @433815

Screenshot_20220320-155802_Package installer.jpg

Çözüm
Telefonu yeniden baslatmayi denediniz mi?
F-droid'den baska bir uygulama yuklemeyi deneyin bir de.
550-600 MB kadar alan boş. Yetmesi lazım değil mi?
Yetmesi lazim.
Bende şu anda 217 MB kullaniyor.
Screenshot_20220322-123804_Settings.png

Hata bana mantiken depolama kaynakli gibi geldi ama. RAM kaynakli olsaydi out of Memory gorurduk bir yerde.
Arkadaşlar merhaba. F-droid üzerinden Termux indirdim. Fakat kurmaya çalışırken hata alıyorum. Bu sorunu nasıl aşarım? Google Play sürümü kurulu değil. @433815

Eki Görüntüle 1338977
Bu sorunlar genelde işlemci uyumsuzluğu dan oluyor. Başka bir sürüm denemenizi öneririm. Ayrıca başka dosya yöneticisi kullanarak deneyin.

Bu sorunlar genelde işlemci uyumsuzluğu dan oluyor. Başka bir sürüm denemenizi öneririm. Ayrıca başka dosya yöneticisi kullanarak deneyin.
Evet ben de eski işletim sistemli cihazlara bazı uygulamaları kurmak isterken uyumsuzluk nedeniyle aynı hatayı alıyorum. Yani her uygulamanın kendisine göre bazı donanımsal ve yazılımsal gereksinimleri oluyor. Bunları karşılamayan bir cihazda da kurulum maalesef yapılamıyor.

Şu uygulama üzerinden APK yüklemeyi deneyin, yüklenemediği vakit hangi sebepten dolayı yüklenemediğini gösteriyordu:

Evet saı bu sorunu çözüyor. Ben denemiştim olmuştu.
Android surumunden kaynaklaniyor olabilir.

Yok hocam ondan kaynaklanınca paket ayrıştırmada sorun oluştu diyor. Yani hiç kurulma ekranı gelmiyor.

Depolamada sorun yok. Telefon modeli Galaxy J7 Prime.

Benim telefonum da J7 Prime 2016. Telefonun yaklaşık 600 MB'lik güncelleme ve uygulama önbellekleri için boş tutmaya öncelikli bir depolama alanı var. Yani APK veya Google Play üzerinden uygulama kurabileceğiniz alan yaklaşık 15.4 GB. Alan açarak problemi giderebilirsiniz.
Sistem alanı hesaba katmadım ama vermek istediğim mesaj temelde aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı