APK yüzünden sistem sıfırlanamıyor

arelsmirnov

Femtopat
Daha fazla  
Bu sabah sabah APK yüzünden telefonuma bildirim geldi ve bu programı kaldırın dedi ben de kaldırdım fakat sıfırlamak istediğimde iki sefer hata verdi telefon İngilizce oldu oyunlar sosyal medya uygulamaları duruyordu bu sorun APK yüzünden mi oluyor? Reset atarken arka plan da Spotify çalışıyordu.

Ne APK'sı bu? İsmi ne ve nereden indirmiştiniz ?
Sistem temizleyiciyi kullanın, telefonun kendisinin. Ardından da Malwarebytes ile tarama yapıp bir şey çıkarsa temizleyip, sıfırlama yapın.

Oradan bir şey indirmeyin abuk sabuk reklamlar çıktığından belli.
Hocam o sorun link kısaltıcı kaynaklıdıydı kontrol ettim şimdi her ne kadar indirmeyecek olsam da direkt mail.ru ya atıyor.

Tarayıcılarda mutlaka kaç tarayıcı kullanıyorsanız hepsine Ublock origin kurun, filtreleri ayarlarından ekleyebilirsiniz. Kısa link paylaşan yerlerden indirmeyin, direk linki veriyorsa sıkıntı yok. İnen şeyleri de tabi ki rahat olmak için taratın. Sanıyorum size sponsor tarzı bir APK inmiştir.

Tarayıcılarda mutlaka kaç tarayıcı kullanıyorsanız hepsine Ublock origin kurun, filtreleri ayarlarından ekleyebilirsiniz. Kısa link paylaşan yerlerden indirmeyin, direk linki veriyorsa sıkıntı yok. İnen şeyleri de tabi ki rahat olmak için taratın. Sanıyorum size sponsor tarzı bir APK inmiştir.
Hocam mobil şuan dns olarak adguard girmiştim çalışır mı sizce ondan kaynaklı mı popup açılmadı?
Denedim silerek evet ondan kaynaklıymış eğer telefon iseniz dns olarak dns.adguard.com girin popup engelliyor ve mesela steampowered yerine seampowered diye girince uyarıyor.

Adguard DNS kullanmıyorum, denemiştim, hızla alakalı, sayfa açma sorunu vs olmuştu, zaten rootlu olduğu için Adaway kullanıyorum, ekstradan da tarayıcılarda eklenti.

Yeni konular

Geri
Yukarı