Apotemi fasikülleri vs AYT matematik kitapları

enes_yldrm_1

Hectopat
Daha fazla  
Şu an elimde 345, aydın AYT fasikülleri, orijinal, birey b serisi AYT matematik kitapları var zaten ama ben 2. dönem nisanda falan apotemi ya da ac*l matematik fasikülleri çözmeyi planlıyorum. Her konudan 1 tane alınca (apotemi ve ac*l karışık) 550 TL falan tutuyor. Ben de onun yerine 1 2 tane daha AYT matematik kitabı alsam mı diye düşünüyorum ama karar veremedim. Hedefim 10 - 20 binleri görebilmek. Sizce almam gerekir mi bunları yoksa elimdekiler zaten yeter mi? Ya da sadece bu fasikülleri al diğerlerini almasan da olur dediğiniz fasiküller var mı?
(daha hiç AYT denemesi olmadım ama TYT netlerim 80 sınırında matematik 25-30 geliyor. TYT'ye o kadar ağırlık vermeyeceğim artık daha çok AYT'ye asılıcağım.)
daha matematikten branş denemeleri de almam lazım elimde matematik denemesi 345 ve orijinal TYT mat dışında deneme yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apotemi iyidir acili nedense hep fazla kasıntı buldum ama elinizdeki kitaplarla da zaten eksikliğini hissetmezsiniz apotemi ya da acilin.
O kitaplar ayt konusunda yeterli olur mu yoksa yanına 3d ya da ayt acil soru bankasını almama gerek var mı? Bir de apotemide önerebileceğin fasikül var mı? Şuanda sadece problemi var bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı