Apotemi Fonksiyonlar Maraton Testlerinde Tıkanmak

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi fonksiyon fasikülünde maraton testlerinde sürekli tıkanıyorum. Sorunun çözümüne bakıp tekrar kendim yapınca anlıyorum, ama diğer sorulara bakarken bayağı vakit harcıyorum. Malum, türeve geçeceğim için temeli sağlama almak istiyorum. Ama sadece maraton değil, adım pekiştirme testlerinde de az buçuk zorlanıyordum.

Güçlendirme ve pekiştirmeleri tamamen bitirdim. Dün konu özetleri ve çözümlü örneklere azıcık bakmıştım. Yani üzerine gitsem maratonları da halledeceğimi düşünüyorum. Fonksiyon fasikülünü tamamlasam mı bilemedim, faydasını gören var mı bitirip? Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de fasikülün son güçlendirme testlerini ve maraton testlerini yapmamıştım :D Bence şu ana kadar anlamadığınız yerleri öğrendiyseniz maratonları atlayabilirsiniz.

Ben de fasikülün son güçlendirme testlerini ve maraton testlerini yapmamıştım :D Bence şu ana kadar anlamadığınız yerleri öğrendiyseniz maratonları atlayabilirsiniz.

En son dershanenin denemesinde 7 fonksiyon çıkmıştı hocam. Performans değerlendirme sınavıydı. 4'e 7 yapmıştım. Ondan dolayı maratonlara abanayım dedim. Bir de dediğim gibi türeve yabancı kalmayayım dedim.

Ben yine birkaç test çözüp bırakırım hocam. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı