App otomatik güncelleme olmuyor

Fota

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Aynı sorun Xiaomi tüm modellerde aynımı acaba? Bende eskiden Redmi Note 8 Pro vardı oda aynıydı. Telefon model şu an Redmi Note 10 Pro. Bu sorun telefonlamı ilgili yoksa her telefonda güncellemeleri kendimizmi kontrol edip aratıp güncelleye basmamız gerekiyor? Ben hep böyle yapmam gerekiyor maalesef. Wi-Fi ve mobil için güncellemeleri otomatik yap yükle ayarları da aktif normalde kendisi otomatik günlük araması gerekmiyor mu?
MIUI sistemle ilgili bilindik bir sorun mudur bu acaba?

Merhaba arkadaşlar.

Aynı sorun Xiaomi tüm modellerde aynımı acaba? Bende eskiden Redmi Note 8 Pro vardı oda aynıydı. Telefon model şu an Redmi Note 10 Pro. Bu sorun telefonlamı ilgili yoksa her telefonda güncellemeleri kendimizmi kontrol edip aratıp güncelleye basmamız gerekiyor? Ben hep böyle yapmam gerekiyor maalesef. Wi-Fi ve mobil için güncellemeleri otomatik yap yükle ayarları da aktif normalde kendisi otomatik günlük araması gerekmiyor mu?
MIUI sistemle ilgili bilindik bir sorun mudur bu acaba?

Bende 2017 başından beri mi Note 3 var o zamandan beri Xiaomi gruplarında da varım ama bu sorunu ilk defa duydum hocam.

Bende 2017 başından beri mi Note 3 var o zamandan beri Xiaomi gruplarında da varım ama bu sorunu ilk defa duydum hocam.

Bakın burada ekran görüntüsü yaptım arattım yine 1 Update var ama kendim basmam gerekiyor güncelleye :/

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-09-09-15-45-17-912_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2021-09-09-15-45-17-912_com.android.vending.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 45
Bakın burada ekran görüntüsü yaptım arattım yine 1 Update var ama kendim basmam gerekiyor güncelleye :/

Vallahi hocam ilk defa duyuyorum gerçekten ağ ayarları yerinde ortada sadece kablosuz ağ olması lazım onu seçip dener misiniz bir de.

Bir de hocam kendim Xiaomi kullanan biri olarak şu öneriyi yapmak istiyorum sanırım yurtdışındasınız imkanınız varsa Samsung'a yönelin iOS kullanabilirim derseniz iPhone da olur Xiaomi 3-4 yıl önce çok iyi markaydı sonradan çok bozdular hele Redmi serisi bütçeniz 2000-2500TL civarında değilse alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hocam ilk defa duyuyorum gerçekten ağ ayarları yerinde ortada sadece kablosuz ağ olması lazım onu seçip dener misiniz bir de.

Bir de hocam kendim Xiaomi kullanan biri olarak şu öneriyi yapmak istiyorum sanırım yurtdışındasınız imkanınız varsa samsunga yönelin iOS kullanabilirim derseniz iPhone da olur Xiaomi 3-4 yıl önce çok iyi markaydı sonradan çok bozdular hele Redmi serisi bütçeniz 2000-2500TL civarında değilse alınmayu.

Bir de hocam kendim Xiaomi kullanan biri olarak şu öneriyi yapmak istiyorum sanırım yurtdışındasınız imkanınız varsa samsunga yönelin iOS kullanabilirim derseniz iPhone da olur Xiaomi 3-4 yıl önce çok iyi markaydı sonradan çok bozdular hele Redmi serisi bütçeniz 2000-2500TL civarında değilse alınmaz.

Yurt dışı evet hepsini denedim kablosuz ağ hatta ikisi de birden seçiliyor mobil dahil sorun kalıcı.
Bu arada Samsung A52 ile denedim oda aynı Wi-Fi'ye bağlı olmasına rağmen Update yapmamış 22 tane çıktı otomatik yapmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı