App Store Bağlanmıyor

LaserCube

Hectopat
Daha fazla  
Oldu. Bir sorum daha var; App Store üyelik giremiyorum. Caps locka bastığımda ekran yukarı gidiyor. Kopyala yapıştır yaptım o da olmadı. İnternet hızım 60kb/s iniyor Mac' te. Ama normal 300.400 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek istediğini tam olarak anlamadım. Eğer App Store girerken hata alıyorsan, Aşağıdaki rehberde 'Network Ayarları' bölümündeki adımları uygula.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/imessage-bütün-Çözümler.176153/

Capslock'a basınca yukarı gidiyor yani kapanıyor hesap giriş yeri bir de kext multibeastle mi yükliyim ve ya güncel bir uygulama var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Capslock ne alaka bunu anlamadım. Aradığın Kextler multibeast içinde varsa kullan. Yoksa Google ve burada yaz.

Capslock ne alaka bunu anlamadım. Aradığın Kextler multibeast içinde varsa kullan. Yoksa Google ve burada yaz.

Ben artık vazgeçtim cumartesi akşamından beri sırf bununla uğraşıyorum tam yapıcam bir yerden hata çıkıyor sonra format atmak zorunda kalıyorum 6-7 kere attım en son uğraşmamaya karar verdim ve şu an sıfırdan win8.1 kuruyorum size de bütün yardımlarınız için teşekkür ederim. Artık ne zaman windows gibi kolay kurulum içeren sorunsuz bir hali çıkarsa o zaman kurucam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı